Sprzedam komórki lokatorskie i miejsca parkingowe 

400 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/11/2020
  • Do wynajęcia przezWłaściciel
  • ParkingKryty
Sprzedam bezpośrednio komórki lokatorskie i miejsca postojowe znajdujące się przy ulicy Drohobyckiej 9-23 na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Osiedle zamknięte z dużą ilością samochodów.
W skład pakietu wchodzi:
- 20 komórek lokatorskich o łącznej powierzchni 108m2 mieszczących się w podziemiach budynku. 15 komórek jest obecnie wynajętych.
- 16 miejsc postojowych naziemnych przed budynkiem. Miejsca z blokadami. 8 miejsc obecnie wynajętych.
- 3 miejsca postojowe podziemne w podziemiach budynku przy ulicy Drohobyckiej 9-23. Wszystkie wynajęte.
Niskie koszty utrzymania. Ciekawa inwestycja z lepszym zwrotem niż mieszkania i z mniejszym ryzykiem po stronie inwestora.
Cena za cały pakiet to 400 000zł netto (+23% VAT).
Jakub(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2016
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Drohobycka 9-23
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Okazja inwestycyjna: 5 garaży ul. Iwaszkiewicza z Wrocław, zobacz zdjęcie
Okazja inwestycyjna: 5 garaży ul. Iwaszkiewicza
150 000 zł
Jeżeli zastanawiasz się nad atrakcyjną i stabilną formą ulokowania kapitału w czasach globalnych turbulencji na rynkach finansowych, to niniejsza propozycja z pewnością jest godna uwagi. Jako osoba prywatna proponuję pakiet 5 miejsc postojowych w garażu wielostanowiskowym przy ulicy Jarosława Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Główne korzyści: · Wszystkie miejsca znajdują się w jednej ...
Wynajmę Magazyn Komórkę lokatorską piwnicę z Wrocław, zobacz zdjęcie
Wynajmę Magazyn Komórkę lokatorską piwnicę
200 zł
Do wynajęcia komórka lokatorska / magazyn 4,6 m2 przy ulicy Drohobyckiej 9-23 na Muchoborze Wielkim. Osiedle zamknięte, ochrona, monitoring. Cena za miesiąc 200zł brutto (faktura VAT 23%). Komórka lokatorska to idealne miejsce do przechowywania opon, mebli, rowerów czy sprzętu narciarskiego. Sprawdzi się także jako mini magazyn dla firm. Wystawiam fakturę VAT 23%.
GARAŻ blaszany blaszak DREWNOPODOBNY 3x5 panel w poziomie montaż GRATIS z Wrocław, zobacz zdjęcie
GARAŻ blaszany blaszak DREWNOPODOBNY 3x5 panel w poziomie montaż GRATIS
Proszę o kontakt
Ogłoszenie dotyczy garażu jednostanowiskowego z dachem dwuspadowym. Parametry garażu: - szerokość: 3m - długość (głębokość): 5 m - wysokość ścian bocznych: 2.13m - jedna brama uchylna - konstrukcja z profilu zamkniętego - ściany z blachy imitującej drewno (poziome przetłoczenia) - brama z blachy imitującej drewno lub koloru RAL (poziome, szerokie lub wąskie przetłoczenia) - dach dwu ...
Wynajmę miejsce postojowe w garażu podziemnym ul. Piękna 15 "Zakątek Piękna"
250 zł
Wynajmę miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Pięknej 15, *Osiedle Zakątek Piękna*Parking na poziomie -1, do dyspozycji pilot umożliwiający wjazd na teren osiedla, osiedle chronione i monitorowane.Dostępne od zaraz.Miesięczny koszt: 250 złWięcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej/ telefon 698738889
Wynajmę miejsce parkingowe w garażu naziemnym przy ul.Prądzyńskiego 51
180 zł
Wynajmę miejsce parkingowe w garażu naziemnym przy ul.Prądzyńskiego 51Cena najmu 180 złWolne od 10.12.21
Miejsce postojowe w garażu podziemnym ul. Kamienna 133
195 zł
Do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe w garażu podziemnym na osiedlu Kamienna 145 - DEVELIA. Powierzchnia: 12,50 m kw. Miejsce na poziomie -1, przy klatce Kamienna 133, blisko windy. Brama na pilota. Cena 195 zł za miesiąc. Kaucja 200 zł.
Do wynajecie miejsce postojowe Bajana z Wrocław, zobacz zdjęcie
Do wynajecie miejsce postojowe Bajana
200 zł
Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu na osiedlu przy Bulwar Dedala. Wjazd od ulicy Bajana i Drzewieckiego. Czynsz najmu za miesiąc 200 zł.
Więcej ogłoszeń