Wynajmę Piwnicę - KIJOWSKA  

150 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania04/08/2021
  • Do wynajęcia przezWłaściciel
  • ParkingGaraż
Oferuje na wynajem możliwość przechowania rzeczy w piwnicy - 4 m2 na poziomie -1. Nowe, metalowe drzwi na 2 zamki. Jeśli ktoś szuka miejsca do przechowania swoich rzeczy zapraszam, Praga Północ, ul. Kijowska. Miesięcznie 150 pln + kaucja 150 pln.
Renata(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 03-2017
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Praga Północ
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
SPRZEDAM GARAŻ - WARSZAWA WILEŃSKA
35 000 zł
SPRZEDAM GARAŻ!Do sprzedaży murowany, szeregowy garaż o powierzchni 14 m2, zlokalizowany przy Alei Solidarności (okolice dworca Warszawa-Wileńska). Garaż wyposażony jest w energię elektryczną + licznik. Teren pod garażem (17 m2) dzierżawiony jest od PKP.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 512-128-170.
KUPIĘ Garaż murowany w dzielnicy Praga Północ
Proszę o kontakt
Jestem zainteresowana zakupem garażu w całej dzielnicy Praga Północ w Warszawie. Dysponuję odpowiednimi środkami. Kupuję dla siebie, nie reprezentuję agencji.Zapraszam do kontaktu.
Oferuję miejsce postojowe Wybrzeże Kościuszkowskie 45 z Praga Północ, zobacz zdjęcie
Oferuję miejsce postojowe Wybrzeże Kościuszkowskie 45
615 zł
Oferuję do wynajęcia miejsce postojowe w garażu pod budynkiem Wybrzeże Kościuszkowskie 45. Dostępne od zaraz.Cena za miesiąc 500 PLN + VAT.
Do wynajęcia miejsce garażowe Port Praski, Sierakowskiego 4 z Praga Północ, zobacz zdjęcie
Do wynajęcia miejsce garażowe Port Praski, Sierakowskiego 4
400 zł
Do wynajęcia od 1 stycznia 2022r o miejsce garażowe Port Praski Sierakowskiego 4 .Umowa minimum na rok czasu ,wynajmuje bezpośrednio właściciel .Kaucja zwrotna za pilota 150 zł
KUPIĘ Garaż Kijowska 11 Praga Północ
Proszę o kontakt
Jestem zainteresowana zakupem garażu na ulicy Kijowska 11 w dzielnicy Praga Północ- Warszawa lub w okolicy. Poszukuję garażu na użytek własny, nie reprezentuję agencji. Dysponuję odpowiednimi środkami finansowymi. Zapraszam do kontaktu.
Przedmiotem sprzedaży jest garaż blaszany 3x5  z Praga Północ, zobacz zdjęcie
Przedmiotem sprzedaży jest garaż blaszany 3x5
2 580 zł
- szerokość 3 m - długość 5 m - wysokość z przodu 2,13 m - wysokość tyłu 1,90 m - wysokość drzwi po otwarciu 2,00 m - kolor ocynk(różnokolorowy) bądź sam ocynk - spad dachu - jednospadowy - zamek z kompletem kluczy - brama otwierana na boki - poprzeczki pod dachem z profila zamkniętego zapraszam do kontaktu !!!
miejsce postojowe w garażu podziemnym ulica Zamkowa, Warszawa, Targówek, 350zł/mc  z Praga Północ, zobacz zdjęcie
miejsce postojowe w garażu podziemnym ulica Zamkowa, Warszawa, Targówek, 350zł/mc
350 zł
Oferuję do wynajmu miejsce parkingowe znajdujące się na poziomie -1 budynku przy ulicy Zamkowa w Warszawie (Targówek, Osiedle Wilno). Brama garażu sterowana pilotem, do dyspozycji wynajmującego, osiedle strzeżone całodobowo. Opłata: 350zł/mc, Kaucja za pilot 100 zł.
Więcej ogłoszeń