Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Syndyk sprzeda program komputerowy AutoCAD 2015 LT

2 650 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Syndyk Masy Upadłości Przedsiębiorstwa Produkcyjno -Usługowego Metrax sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Dobrowie ogłasza sprzedaż z wolnej ręki wchodzących w skład masy upadłości wartości niematerialnych, tj. praw licencyjnych do programu komputerowego AutoCAD 2015 LT, oszacowanych w "Opisie i oszacowaniu Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego Metrax sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Dobrowie" z dnia 30 kwietnia 2017 roku sporządzonym przez biegłego sądowego dr Edytę Piątek za cenę nie niższą niż 2.649,99 zł brutto.

Oferty należy składać drogą pocztową lub osobiście w Biurze Syndyka w Kielcach - Ul. Batalionów Chłopskich 48, 25-671 Kielce w terminie do dnia 09 sierpnia 2018 roku. Wszelkiego rodzaju zapytania oraz oferty przyjmowane są również drogą elektroniczną na adres e-mail: kancelaria@saltarski.com.

Szczegółowe informacje o przedmiocie i trybie sprzedaży dostępne w Kancelarii Syndyka przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 55 lok. 27, 02-797 Warszawa, tel.: (22) 749 16 55, e-mail: kancelaria@saltarski.com oraz na stronie internetowej www.saltarski.com

W przypadku otrzymania przez Syndyka w terminie, o którym mowa powyżej (decyduje data wpływu), więcej niż jednej oferty na nabycie programu, a nadto dane oferty będą co najmniej równe cenie minimalnej, Syndyk przeprowadzi aukcję na sprzedaż programu, powiadamiając uprzednio (mailem, faksem lub pismem) oferentów, którzy złożyli oferty równe co najmniej cenie minimalnej o terminie i miejscu aukcji.

Zezwolenie Sędziego-komisarza na zbycie przez Syndyka z wolnej ręki wartości niematerialnych obowiązuje do dnia 30 września 2018 roku.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Batalionów Chłopskich 48, 25-001 Kielce, Polska
Popularne