Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Opieka nad osobami starszymi jest moją pasją
Z przyjemnością zaopiekuję się osobą starszą na terenie dzielnicy Wawer. - ciepła , empatyczna , energiczna i życzliwa .Podopiecznych traktuje jak członków rodziny , daje im , to co najlepsze mam w sobie ,moim konikiem są zabiegi pielęgnacyjne. Posiadam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi , oferuje opiekę na godziny .Serdecznie zapraszam do kontaktu tel. 503 330 734 .
Szukam pracy jako niania (dorywczo)
Witam:) Jestem Monika i mam 28 lat. Szukam pracy na 3 lub 4 godziny dziennie około 3 razy w tygodniu (kwestia dogadania), od poniedziałku do piątku od godziny 15 oraz w weekendy o każdej porze dnia i nocy. Interesuje mnie współpraca 'na stałe'. Jeśli szukasz niani do odbioru dziecka z przedszkola lub szkoły bądź potrzebujesz chwili dla siebie to odezwij się :) W razie choroby Twojego dziecka- będę ...
Niania szuka pracy
Szukam pracy jako niania (dorywczo) , najchętniej od godziny 15 oraz w weekendy. W razie choroby Twojego dziecka -będę dyspozycyjna. Jestem absolwentką pedagogiki ale przede wszystkim mamą:) Pracowałam jako niania oraz jako nauczyciel w żłobku i przedszkolu. Obiecuję, że Twoja pociecha nie będzie się ze mną nudzić. Jestem osobą odpowiedzialną, wyrozumiałą i cierpliwą. Jeśli potrzebujesz wyjść z ...

Oferuję pomoc osobie starszej

Dodaj takie ogłoszenie!
Oferuję pomoc osobie starszej lub z niepełnosprawnością (nie wymagającym specjalistycznej opieki), lub też zwykłą pomoc domową rodzinie w wymiarze czasu - około 10 - 12 godzin tygodniowo. Zależy mi na możliwości dostosowania grafiku. Pomogę w zajęciu się domem - sprzątanie, gotowanie (posiłki wegetariańskie), robienie zakupów, dotrzymam towarzystwa, a w przypadku dzieci - pomoc w odrabianiu lekcji.

Jestem studentką o dosyć luźnym planie zajęć.
Interesują mnie okolice Warszawy Radość, Falenicy lub ścisłe centrum Warszawy.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Ewa (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 07-2012