Podejmę pracę 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/11/2020
Poszukuję pracy OD ZARAZ. Proszę o poważne oferty. Mogę sprzątać, prowadzić dom, sprzątać w hotelu/hostelu, Wykładać towar, pracować na magazynie, praca na recepcji również. Opieka nad dzieckiem. Proszę o kontakt poprzez portal. Dziękuję za oferty matrymonialne.
Joanna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Śródmieście
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
ZAOPIEKUJĘ SIĘ STARSZĄ OSOBĄ
Dzień dobry,Poszukuję pracy jako opiekunka osób starszych. Mam wieloletnie doświadczenie. Jestem odpowiedzialna i punktualna. Swoich podopiecznych traktuje z szacunkiem i troskliwością.Proszę o kontakt na numer: 731-198-460Bez zamieszkania.
Opieka od juz
Szukam pracy tylko na terenie Warszawy w opiece nad tarsza osobą. Mam doswiadczenie w tym tutaj pracowalam w Warszawie paru razy juz. K 54 Szukam od juz. Prosze dzwonic do dogadania tylko powazne oferty.
Opiekunka z Ukrainy szuka pracy
Kobieta z Ukrainy, z doświadczeniem pracy w brązy opieki nad starszymi osobami, szuka zlecenia na terenie całej Polski. Proszę o kontakt telefoniczny
Opiekunka do dziecka
Kochani Rodzice, chętnie zaopiekuje się Waszą pociechą kilka godzin dziennie w czasie, gdy pracujecie zdalnie, lub odbierając codziennie dziecko ze żłobka, przedszkola i zaopiekuję się do Waszego powrotu z pracy oraz całodziennej opieki w razie choroby dziecka. Opieka z okolic: Mokotowa, Wilanowa, lub Śródmieścia. Jestem osobą dojrzałą, odpowiedzialną, opiekuńczą, mam bardzo dobry kontakt z dzieć ...
Opiekunka i/lub pomoc domowa
Dzień dobry! Nazywam się Ania, mam 43 lata i poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka i/lub pomoc domowa. Jestem osobą energiczną z pozytywnym podejściem do życia i bez nałogów. Posiadam doświadczenie zarówno w opiece jak i pomaganiu w obowiązkach domowych. Kreatywne zabawy, odrabianie lekcji czy zrobienie smacznego posiłku dla dziecka to dla mnie żaden problem. Chętnie podejmę się pracy na ka ...
Opieka osób starszych  z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Opieka osób starszych
Dzień dobry.. Zaopiekuje się osobą starszą chodzącą. z zamieszkaniem. Pomogę w codziennych czynnościach wyjdę na spacer, zrobię zakupy. Zapraszam do kontaktu.
Opiekun osoby starszej
Witam, prywatnie szukam pracy najchętniej z zamieszkaniem. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Jestem osobą miłą, sympatyczną i troskliwą. Firmom i domom opieki dziękuję.
Więcej ogłoszeń