Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukajaca pracy
:Witam poszukuje pracy jako opiekunka do dziecka, bądź pomoc nauczyciela w przedszkolu jak i żłobku. Wymiar godzin np 8-16, lub pół etatu godziny do ustalenia telefonicznie, również interesowałaby mnie praca odprowadzanie i przyprowadzanie dziecka z przedszkola a także chętnie podejmę się sprzątania w przedszkolu po godzinach popołudniowych. W ostatnim czasie opiekowałam się dziećmi w różnym przed ...
Opiekunka szuka pracy
Witam. Mam na imię Iwona i mam 47 lata. Nie mieszkam w Warszawie ale mogę się tam przenieść. Z miłą chęcią zaopiekuje się Państwa maleństwem, bądź podejmę prace w Żłobku lub Klubie Malucha czy Przedszkolu. Jestem osobą miłą, życzliwą, cierpliwą, kochającą dzieci i starającą się być osobą godną zaufania. Każde dziecko jest inne i staram się je poznać na tyle aby nasze relacje były jak najlepsze, ci ...
Pomoc w przedszkolu
44 lata, wykształcenie średnie, kocham dzieci, szukam pracy jako pomoc w przedszkolu. Bez nałogów. Posiadam książeczkę.
Szukam pracy jako opiekunka
Witam,Mam 27 lat i szukam pracy jako opiekunka do dziecka, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie nad maluchami już od 8 miesiąca życia, podejmę też pracę popołudniami bądź w weekendy.
Opiekunka z Ukrainy do dziecka lub osoby starszej oraz sprzątanie i pomoc domowa
Zaopiekuję się dzieckiem lub osobą starszą najchętniej z zamieszkaniem lub na godziny. Chętnie podejmę pracę przy sprzątaniu lub pomoc domowa (sprzątanie, gotowanie, ...). Mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dziećmi. Obecnie mieszkam w Warszawie (Mokotów). Mam kartę Polaka. Poprawnie mówię po polsku. Proszę o kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny – 788 260 091.
Szukam pracy jako opiekunka dzieci
Jestem magistrem pedagogiki o kierunku opiekunczo-wychowawczym wiek 56 lat. Dotychczas mieszkalam w Niemczech obecnie szukam pracy w Warszawie na pelny etat.
Szukam pracy jako opiekunka osób starszych
Witam.Mam na imię Ewa 60 lat, opiekunką jestem od 15 lat,posiadam dużą wiedze oraz praktykę w opiece nad osobami niepełnosprawnymi ,chorymi, leżącymi itp.Jestem osobą wesołą,cierpliwą,obowiązkową.Podejmę prace z zamieszkaniem na terenie Warszawy i okolic od ok 15 maja,ponieważ obecnie jestem na zastępstwie.Pozdrawiam.
Więcej ogłoszeń

Pomoc nauczyciela w przedszkolu/ opiekunka do dziecka

Dodaj takie ogłoszenie!
Witam,poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka badz pomoc nauczyciela w przedszkolu w pełnym wymiarze godzin np. 8-16 bądź na poł etatu -godziny do ustalenia . Przez ostatnie lata opiekowałam sie różnymi dziećmi jak rowniez pracowalam jako pomoc nauczyciela w przedszkolu . Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu .