Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Dyrektor d/s nadzoru pedagogicznego
Poprowadzę nadzór pedagogiczny w przedszkolu.Spełniam wymagania określone w w § 1, § 2 i § 6 oraz w § 12 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań , jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej pl ...
Szukam pracy jako opiekunka / niania !!!
Witam! Jestem nauczycielką w średnim wieku z dużym doświadczeniem, sercem i troską w pracy z małymi dziećmi, jako opiekunka / niania. Bardzo chętnie zaopiekuję się dzieckiem w Krakowie i okolicach. Może być Mama, która samotnie wychowuje swoje dziecko lub zapracowani Rodzice. Jestem osobą cierpliwą, wyrozumiałą, godną zaufania. W miarę możliwości pomogę w pracach domowych, jestem dyspozycyjna od z ...
od kwietnia Polka z doswiadczeniem  zaopiekuje sie osoba starsza !! z Krakow, zobacz zdjęcie
od kwietnia Polka z doswiadczeniem zaopiekuje sie osoba starsza !!
Witam Panstwa,Mam na imie Maria i 64 lata.Posiadam doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi, dokladnie ponad 10 lat.Podejme prace w Krakowie, chetnie na pare dni 2 lub 3 w tygodniu, moze byc z zamieszkaniem, ze wzgledu na obowiazki rodzinne niestety nie moge podjac na caly tydzien.Nie bedzie problemu z referencjami lub podaniem kontaktu do osob u ktorych pracowalam.Moi podopieczni niestety z ...
Praca w żłobku lub przedszkolu
Dzień dobry! Poszukuję pracy jako opiekunka do żłobka, przedszkola, klubu maluszka.Mam 26 lat. Ukończyłam policealną szkołę na kierunku Opiekunka dziecięca. Jestem osobą rzetelną, pracowitą, odpowiedzialną,spokojną. Z sercem i cierpliwością dla każdego malucha i starszaka.Proszę o kontakt meilowy.
Psycholog i doradca zawodowy podejmie współpracę  z Krakow, zobacz zdjęcie
Psycholog i doradca zawodowy podejmie współpracę
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, doradca zawodowy i coach podejmie współpracę. Posiadam wieloletnie doświadczenie przy realizacji projektów unijnych, skierowanych do różnych grup odbiorców. Jestem mobilna na terenie woj. małopolskiego i śląskiego.
praca jako niania
szukam pracy jako niania od wrzesnia poniewaz koncze opieke w sierpniu .Jako niania pracuje z dziecmi od 10 lat .Posiadam referencje. Mam 64 lata Osoby zainteresowane prosze o kontak tel 668020589 Pracowalam z dziecmi od 10 miesiaca zycia. Wiencej informacji udziele podczas rozmowy.
szukam pracy
Szukam pracy jako opiekunka osoby starszej, poruszającej się na 2 godziny dziennie, rano, w sobotę może być dłużej. mam duże doświadczenie w pracy z osobami psychosomatycznie. Pracowałam w Anglii w prestiżowym Domu Seniorów.
Więcej ogłoszeń

Psycholog, oligofrenopedagog poszukuje pracy

Dodaj takie ogłoszenie!

Dzień dobry,

jestem psychologiem, ukończyłam studia podyplomowe ze wspomagania dzieci z problemami rozwojowymi i kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki. Obecnie pracuję jako nauczycielka wspomagająca w przedszkolu w najmłodszej grupie, mój główny podopieczny jest niedosłyszącym chłopcem. Wcześniej pracowałam jako nauczycielka wspomagająca w przedszkolu samorządowym, miałam czworo podopiecznych (dwóch chłopców z lekką niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, chłopca z afazją i dziewczynkę z lekką niepełnosprawnością intelektualną). Jeszcze wcześniej pracowałam jako opiekunka usług specjalistycznych opiekując się dziećmi m.in. z autyzmem i zespołem Leigha. Jeśli moje kwalifikacje i doświadczenie odpowiadają Państwa oczekiwaniom, proszę o kontakt.