Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Język hiszpański z native speakerem z Krakow, zobacz zdjęcie
Język hiszpański z native speakerem
Osoba posługująca się językiem hiszpańskim oferuje lekcje. Cena 50 PLN za godzinę.
Niania dla Malucha
Pelna energii kobieta na emeryturze, zaopiekuje sie malym dzieckiem. Posiada doswiadczenie w opiece nad dziecmi w wieku przedszkolnym. Szuka pracy na pol etatu, w okolicy al 29 Listopada, zwlasza z koncowych jej okolic.
Opieka nad dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym
Chętnie podejmę się opieki nad dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Posiadam doświadczenie nie tylko w opiece, ale też w udzielaniu korepetycji, a nawet gotowaniu, więc przygotowywanie prostych posiłków również wchodzi w grę. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi i staram się go wykorzystywać jak najlepiej - najczęściej na zabawy i aktywne spędzanie czasu, ale w połączeniu z przyjemną nauką. Jako ...
Niania z zamieszkaniem / Au Pair
Dzień dobry. Poszukuję pracy z zamieszkaniem w Krakowie. Jestem osobą spokojną, cichą, bezkonfliktową, odpowiedzialną, nie palącą i nie nadużywającą alkoholu. Zapraszam do kontaktu. :) Rozważę każdą propozycję.
Szukam pracy
Szukam pracy w charakterze opiekunki do osób starszych z zamieszkaniem na terenie Krakowa.Posiadam doświadczenie oraz referencje.
Zaopiekuje sie dzieckiem
Witam mam naimie Beata 47 latopiekunka jestem od paru lat .Opiekuje sie dziecmi u siebie w mieszkaniu najmłodsze miało 5miesiecy ,najstarsze5lat.Mam dwójkę juz dorosłych swoich dzieci .Staram wywiazywać sie z powierzonych obowiązków jak tylko potrafię najlepiej, jestem również osobą uczciwą wszystko mogą potwierdzić osoby u których uprzednio pracowalam .Lubię aktywnie spędzać czas z dziećmi poprze ...
Wspaniała niania do oddania w dobre ręce
Mam do polecenia wspaniałą nianię, dostępna od sierpnia lub września, najlepiej okolice ICE, Ruczaju, Starych Dębnik, Łagiewnik, Starego Miasta. Więcej informacji prześlę osobom zainteresowanym.
Więcej ogłoszeń

LOGOPEDA, NAUCZUCIEL, PEDAGOG- SPECJALIZACJA AUTYZM I ZESPÓŁ ASPERGERA

Dodaj takie ogłoszenie!

Mobilny logopeda poprowadzi terapię z zakresu zaburzeń logopedycznych, wczesnego wspomagania, treningu umiejętności społecznych, problemów w nauce, a w tym przy zagrożeniu dysleksją. Na życzenie wystawiam fakturę.

Anna (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 09-2011