opiekunka do 88-letniej pani 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/05/2020
  • Lokalizacja

Potrzebna, od 1 czerwca, stała opieka nad naszą 88-letnią Mamą, już w zasadzie na stałe leżącą i mającą ograniczone możliwości kontaktowania się z uwagi na postępującą demencję.

Opieka ma polegać na zamieszkaniu i pełnieniu roli domownika. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z telewizorem oraz całodzienne utrzymanie. Z uwagi na współpracę z panią już sprawującą taką opiekę nad Mamą (w systemie pracy co drugi miesiąc lub innego uzgodnienia) najlepszą kandydatką byłaby osoba zamieszkała w Warszawie lub najbliższej okolicy.

Do obowiązków opiekunki należą:

- pomoc w utrzymaniu higieny osobistej

- prowadzenie rehabilitacji, aby poprawić, w miarę możliwości, aktywność ruchową i umysłową (konieczność dobrej znajomości języka polskiego)

- przygotowanie posiłków z uwzględnieniem odpowiedniej diety

- podanie leków

- utrzymanie czystości w mieszkaniu

- zakupy żywności i środków potrzebnych do codziennego funkcjonowania ( np. mydło, papier toaletowy, itp.)

Do uzgodnienia:

- wynagrodzenie

W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem telefonu 505 226 109 lub 601 095 500, lub na adres e-mail: jantosi@fuw.edu.pl

Jan(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2020
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Żoliborz