Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam Niani - Mrozów
Poszukuję Niani dla rocznego chłopca, mistrza uśmiechów :) Najchętniej opieka w naszym domu w Mrozowie (dobry dojazd, stacja kolejowa). Praca od maja, na część etatu, dokładne godziny do uzgodnienia. Do obowiązków Niani będzie należała pielęgnacja, podanie obiadku, spędzanie czasu na świeżym powietrzu (piękna okolica).
Zatrudnie opiekunkę do żlobka
Zatrudnię na umowę o prace opiekunkę do żłobka. Wymagania: ukończony kurs opiekunek, edukacja przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna.
Zatrudne Opiekunke dla Starszej Osoby Pilnie!
Witam zatrudne opiekunke dla starszej osoby chorej (dla mojej mamy) pracy gwarantuje od zaraz na pelny etat. Wyzywienie oraz zakwaterowanie na miejscu. Wynagrodzenie to 1,300 zl co dwa tygodnie lub 2600 za miesiac. Ukrainki sa mile widziany takze zapraszam do kontaktu. Janusz 713177002 oraz Brian 516 493 966
Poszukuje opiekunki do osoby starszej z Wrocław, zobacz zdjęcie
Poszukuje opiekunki do osoby starszej
Witam Szukam pilnie we Wrocławiu (Krzyki Gaj) sprawdzonej opiekunki do kobiety 78 lat po zabiegu. Najlepiej z okolic Gaju. Kilka razy w tygodniu lub codziennie po 2-4 godziny (raczej popołudnia lub wieczory), pomoc przy podawaniu leków, myciu, przejściu do toalety (osoba w trakcie rehabilitacji, z kontaktem), ćwiczenia pamięciowe, inne aktywności np. wyjście na dwór. Doraźne sprzątanie. Kontakt te ...
Więcej ogłoszeń

Logopeda,nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,specjalista wczesnej interwencji 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/11/2019
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa

Witam,

jestem logopedą, nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z nauczaniem języka angielskiego oraz specjalistą wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju małego dziecka. Z dziećmi pracuję od 12 lat (szkoła podstawowa, przedszkola, gabinet logopedyczny; terapia indywidualna i grupowa).

Oferuję pracę logopedyczną z dzieckiem (wywiad z rodzicami, diagnoza i terapia logopedyczna) oraz udzielenie dziecku pomocy reedukacyjnej (terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, pomoc w odrabianiu lekcji) w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Posiadam odpowiednie materiały – te wykonane samodzielnie, oparte na bazie wiedzy i doświadczeń podczas pracy z dziećmi oraz wiele publikacji naukowych, fachowej literatury, pomocy dydaktycznych.

Pracuję z dzieckiem godzinę zegarową (lub dłużej, jeśli jest taka potrzeba), dojeżdżam do Państwa i pracuję z dzieckiem w domu rodzinnym.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zapraszam do kontaktu mailowego logopeda@poczta.onet.eu


Serdecznie pozdrawiam,

Joanna

Joanna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2010