Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię opiekunkę do prywatnego żłobka
Zatrudnię opiekunkę do prywatnego żłobka na Ursynowie. Blisko metra Ursynów. Może być studentka psychologii lub pedagogiki.
Opiekunka osoby starszej/gosposia
Starsze małżeństwo poszukuje pani bez nałogów jako opiekunki/gosposi na stałe z zamieszkaniem w bardzo dobrych warunkach. Opieka nad panem chorym na Alzheimera, chodzącym (toaleta, podawanie leków, pomoc w ubieraniu), gotowanie, sprzątanie, pranie. Druga osoba chodząca i samodzielna. Praca w zespole z drugą opiekunką (równocześnie, a nie na zmiany).
Opiekunka - Warszawa, Ursynów
Opiekunka dla starszego Pana i ewentualnej pomocy dla jego żony jest poszukiwana opiekunka. Poszukuję osobę nie paląca do pracy z zamieszkaniem na całodobową opiekę. Opieka nad panem chodzącym pomoc przy toalecie, podawanie leków, i w ubieraniu, gotowanie, sprzątanie, pranie. Proszę o kontakt mailowy lub telefonem. Telefonem to od 18-20 w dni robocze lub 10-20 w weekendy.
Opiekunki do domu opieki
Dom opieki zatrudni od zaraz opiekunki do osob starszych. Praca Warszawa Ursynow. Dyzury 12 i 24 godzinne. Mozliwosc pracy z zamieszkaniem
Opiekun/opiekunka do dziecka lat 6
Poszukuję opiekuna lub opiekunki dla mojego 6-latka z Zespołem Aspergera i ADHD. Staram się poruszać w rodzicielstwie bliskości i poszanowaniu potrzeb drugiej osoby. Oliver mówi kiepsko po polsku (jest anglojęzyczny), ale super by było, żeby właśnie miał motywację zacząć. Oferta na część lata i rok szkolny, możliwość dołączenia również do zespołu organizującego ciekawe zajęcia dodatkowe dla dzieci ...
Wychowawca żłobkowy, Zielony Ursynów, Praca od zaraz z Ursynów, zobacz zdjęcie
Wychowawca żłobkowy, Zielony Ursynów, Praca od zaraz
Wolne Przedszkole poszukuje:-Kreatywnego, pracującego relacyjnie-znającego założenia NVC i RBWychowawcę do grupy żłobkowejPoszukujemy do naszego zespołu otwartych pedagogów, psychologów, opiekunów dziennych i pedagogów specjalnych, dla których praca z dziećmi jest radosną przygodą. Ludzi, którzy potrafią zrobić "coś" z "niczego". Umiejących korzystać z dobrodziejstw otaczającej prz ...
Więcej ogłoszeń

NIEAKTUALNE: Potrzebna opiekunka do 83 letniej kobiety z demencją Ursynów 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/05/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyInne

Witam.

Szukam opiekunki ( bez nałogów ) dla 83-latki sprawnej fizycznie z objawami demencji na kilka godzin dziennie.

Możliwość noclegów lub zamieszkania.

Wymagana dyspozycyjność w niedziele oraz niektóre soboty ( przepracowany czas do odbioru w tygodniu, czyli przy dyżurze sobota-niedziela wolne np. poniedziałek i wtorek lub inne wybrane dni).

Do obowiązków należeć będzie:

-pomoc przy utrzymaniu higieny,

-pomoc przy przygotowywaniu posiłków,

-pomoc przy robieniu zakupów,

-dbałość o regularne przyjmowanie leków,

-drobne prace porządkowe w mieszkaniu,


Oferty proszę kierować poprzez formularz Gumtree a w odpowiedzi proszę opisać swoje doświadczenie w opiece, sytuację życiową oraz dyspozycyjność i oczekiwaną stawkę godzinową lub miesięczną.