Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Bezpośrednio Zatrudnię Panią do opieki nad osobą starszą
Bezpośrednio Zatrudnię Panią do opieki nad osobą starszą Pilnie poszukuję Pani do opieki nad swoją 75 lenią mamą. Osoba po złamaniu biodra, chodzi z pomocą, nie trzeba nosić.Wymaga: karmienia, przewijania i podawania leków. Opieka w godzinach od 7:30 do 16:30 z możliwością zamieszkania.Wymagana znajomość języka polskiego w stopniu podstawowym.Tel +48 504 115 088
 Poszukiwana pomocy przy codziennych zajęciach dla 85 letniej Pani  z Targówek, zobacz zdjęcie
Poszukiwana pomocy przy codziennych zajęciach dla 85 letniej Pani
Dzień dobry, Poszukuje opiekunki/opiekuna , osoby młodej lub starszej, dla swojej babci (85lat).Z początkami demencji starczej. Praca od Poniedziaku to Czwartku(włacznie), od 8-9 rano do 7-8 wieczorem. Możliwosc pracy na cześć podanych godzin. Poczatek pracy od połowy konca lutego 2020, po wczesniejszym zapoznaniu. Wymagania: - Ciepłość w relacjach połączona ze ...

Opiekunka do dzieci na kilka godzin w tygodniu 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/11/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyInne
Poszukuję Pani do pomocy przy dwójce dzieci (rok i 3,5lat). Gwarantuję 20godzin miesięcznie + nadgodziny w przypadku choroby dzieci. Zakres pomocy to wcześniejsze odbieranie dzieci ze żłobka/przedszkola (w ustalone dni lub w przypadku choroby) i opieka do momentu powrotu rodziców oraz opieka podczas choroby (w tej materii będziemy wspierać się również dziadkami ).
Poszukuję osoby, która mieszka lub ma dogodny dojazd na Targówek ( mieszkamy przy skrzyżowaniu Kondratowicza i św.Wincentego).
Zależy nam na osobie, która lubi dzieci i ma do nich ciepłe podejście. Poprzednie referencje na pewno będą dodatkowym plusem.
Kwota za godzinę do ustalenia.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na 600 744 077.

Anna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2019