Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Opiekunka do osoby starszej
Poszukuję opiekunki do 88 letniej kobiety cierpiącej na Alzhaimera, reumatyzm, z zamieszkaniem.
Opiekunka z zamieszkaniem w Warszawie od 25 września
Osoba jako opiekunka pomoc domowa u osoby nie w pełni sprawnej, na wózku, mężczyzny, wymagającej pomocy i asysty podczas czynności domowych. Wymagania podstawowe:-podstawy opieki i zajmowania się osobami z problemami ruchu ( pomoc w sypialni, łazience, asysta, spacery , etc.). Wskazane doświadczenie i, może kursy- gotowanie i serwowanie posiłków ,znajomość dietetyki (dobra, zdrowa kuchnia) ...
Osoba do dzieci - dwu chłopców 8 i 9 lat (chodzą do szkoły)
Praca od poniedziałku do piątku popołudniami, od 14:00 do ok. 21:00Odbieranie chłopców ze szkoły 5 minut od domu (2 i 3 klasa szkoły podstawowej)Odrabianie lekcjiWyjścia na plac zabaw, inne miejscaPodawanie posiłków w domu (kolacja, bowiem obiady jedzą w szkole)Dbanie o czystość w pokoju chłopcówGry, zabawy itp.Dowożenie na zajęcia dodatkowe (chłopcy maja darmowe przejazdy komunikacją miejską)Będę ...
Osoba do odbierania dziecka ze szkoły
Witam, Poszukuje osoby do odbierania i odprowadzania dziecka ze szkoły, oraz spędzenia z nim 3 godzin do powrotu rodziców z pracy. Czasem odebranie również drugiego dziecka z przedszkola. Godziny do ustalenia. Orientacyjnie 2 dni w tygodniu 15-18, oraz 2 8:30-11. Proszę o kontakt.
Pani/Studentkia do odbioru 7-letniego dziecka ze szkoły, zaprowadzenia na zajęcia
Poszukuję odpowiedzialnej Pani lub Studentki do odbioru 7-letniego dziecka ze świetlicy, przyprowadzenia do domu i odprowadzenia na zajęcia. Praca na około 3-4 godziny dwa razy w tygodniu, niewykluczone weekendy. Cena za godzinę 16 zł.
Opiekunka dla dzieci 7 i 10 lat
Witam, poszukuje osoby do opieki nad synami w wieku 7 i 10 lat. Chłopcy chodzą do Szkoły Podstawowej nr 143 w trybie zmianowym, do szkoły z domu jest około 8 minut piechotą. Praca polegałaby na zaopiekowaniu się dziećmi rano i zaprowadzenie do szkoły jednego dnia a kolejnego odebraniu ze szkoły i opieka nad dziećmi do czasu powrotu rodzica do domu. Praca od września, około 2-3 godz. ...
NIEAKTUALNE !!! Opiekunka do osoby starszej - Praga Płd - Gocław
Poszukuję energicznej opiekunki do mojej Mamy, osoba słabo chodząca, 89 lat na 2-3 godziny 4 razy w tygodniu (od wtorku do piątku). Czasami też będzie potrzebna opieka weekendowa. W zakresie obowiązków toaleta, podawanie posiłków i pomoc w podstawowych czynnościach domowych. Tel kontaktowy 666-383-014.
Więcej ogłoszeń

Pomoc domowa i trochę Niania (Warszawa z zamieszkaniem)/ 3000 zł 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/08/2019
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyInne

Pomoc domowa i Niania (z zamieszkaniem)

Poszukujemy Pani (40-55 lat) z prawem jazdy oraz z bardzo dobrą znajomością języka polskiego, która pomoże nam w prowadzeniu domu oraz zaopiekuje się naszą 3 letnią córką.
Chcielibyśmy, by osoba ta stałą się częścią naszej rodziny, dlatego poszukujemy Pani troskliwej i odpowiedzialnej.
Córka chodzi regularnie do przedszkola (8.30-16.30) , a my jesteśmy aktywni zawodowo.
Poszukujemy pomocy w codziennych pracach domowych: sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, pomoc w zawożeniu i odbieraniu córki z przedszkola. Priorytetem jest jednak dla nas opieka nad córką - głównie w weekendy: spacery (jak największy kontakt z naturą) i zabawy z dala od telewizji, tabletów i komórek.
Część tygodnia spędzamy w Warszawie, a drugą część w domu pod Warszawą w samym środku natury. Członkiem naszej rodziny jest również mały pies – maltańczyk.
Chcielibyśmy się związać z Panią na dłużej – min. 2 lata. Zapewniamy zamieszkanie. Jeden dzień w tygodniu wolny. Wynagrodzenie docelowe 3000 zł do ręki.

Kontakt po godzinie 16.00.

Regina(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2017