Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
POSZUKUJĘ OPIEKUNKI DLA NIEPEŁNOSPRAWNEJ CÓRKI z Poznań, zobacz zdjęcie
POSZUKUJĘ OPIEKUNKI DLA NIEPEŁNOSPRAWNEJ CÓRKI
Poszukuję opiekunki dla niepełnosprawnej córki z porażeniem mózgowym.Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Preferowane wykształcenie: pedagog specjalny, fizjoterapeuta, asystent osoby niepełnosprawnej.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00. Umowa o pracę.Skórzewo, dogodny dojazd autobusem 727 (z Junikowa) lub 729 (z Ogrodów).
Opiekunka osób starszych
Witam serdecznie, zaopiekuję się osobą starszą lub chorą. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad chorymi. Pomogę również w przygotowaniu posiłków, zakupach, podstawowej higienie osobistej. Podam leki czy pójdę na spacer z podopoecznym. Tylko Poznań.

Poszukuję Niani w ROKIERNICY od początku SIERPNIA 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/04/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Szukamy Niani od początku sierpnia do opieki nad młodszą córką na pełen etat oraz nad starszą w momencie gdy nie będzie mogła uczęszczać na zajęcia w przedszkolu (na przykład z powodu choroby, w tym także podawanie ewntualnych leków).


Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30-15:30 w piątki ewentualnie krócej.


Szukamy Niani pełnej ciepła i miłości dla naszych pociech. Mieszkamy pod lasem więc dziewczynki dużo czasu spędzają na dworze, w niewielkiej odległości znajduje się plac zabaw.


Zakres obowiązków to: kreatywne zabawy, dużo czasu na dworze, odgrzewanie przygotowanych posiłków- ewntualnie przygotowanie pożywienia z przygotowanych półproduktów (dziewczynki nie mają alergii). W przypadku gdy żadne z nas nie było by dyspozycyjne- odbieranie starszej córki z przedszkola. Dodatkowo możliwa opcja sprzątania domu (dodatkowo płatna).


W otoczeniu domu biega pies- nie ma wstępu do domu.


Marta(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2020