Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Opiekun osób starszych w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 29/08/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Medicover Senior jest częścią Grupy Medicover i specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach, prowadzimy Domy Opieki w Józefowie „Józefina” i w Święcicach „Willa Wiosenna” oraz Dom Opieki Dziennej „Nowolipie".

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekunka / Opiekun Osoby Starszej w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów, Warszawa, Ochota (ul. Dickensa 25).

WYMAGANIA:
• minimum roczne doświadczenie w pracy z osobami starszymi
• wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia i cierpliwość
• mile widziane dyplomy ukończenia dodatkowych kursów lub szkół kierunkowych

OFERUJEMY:
• stabilną współpracę w oparciu o umowę zlecenie (opłacenie wszelkich składek ZUS, w tym ubezpieczenia zdrowotnego)
• oferujemy dyżury 8 godzinne, 7-15
• miła atmosferę i wsparcie zespołu
• konkurencyjne wynagrodzenie 15 zł/h brutto
• bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
• materiały do pracy z Seniorami, wparcie merytoryczne

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować z ludźmi, których pasją jest opieka nad innymi, w innowacyjnej organizacji należącej do Grupy Medicover, o wiodącej pozycji rynkowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wiadomość, telefon (519-331-265, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16) lub o przesłanie CV.

Uprzejmie prosimy o umieszczanie na CV klauzul:
- obowiązkowo: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Medicover Senior Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
- dodatkowo: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Medicover Senior Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu rekrutacji przyszłych przez okres 5 lat lub do momentu wycofania zgody.”
Prosimy o zapoznanie się informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Medicover Senior Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych https://medicoversenior.pl/klauzula-informacyjna-rekrutacja

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Ochota
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
OPIEKUNKA SENIORÓW W NIEMCZECH! z Ochota, zobacz zdjęcie
OPIEKUNKA SENIORÓW W NIEMCZECH!
Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 34.200 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solid ...
Szukam niani dorywczo Ochota
Szukam niani na czas chorób synka, obecnie ma 16 miesięcy i zaczyna przygodę ze żłobkiem. Zakładamy że będziemy potrzebowali opieki tydzień-dwa w miesiącu, w godzinach 8:30-14:30. Szukamy ciepłej i otwartej na potrzeby dziecka osoby, opieka u nas w domu, Ochota/Śródmieście.
Poszukiwana troskliwa opiekunka- Ochota
Poszukujemy ciepłej, troskliwej i empatycznej opiekunki dla noworodka, dysponującej wolnym czasem między godzinami 8-16. Praca w ciągu dnia wynosiłaby ok 3-5,5 godzin (dokładnie w jakich godzinach w poszczególnych dniach byłoby ustalone po 29 września) i polegałaby na odgrzaniu pokarmu i karmieniu, przewijaniu i dokładnej pielęgnacji naszej córeczki, spacerach, usypianiu oraz na czułym zajęci ...
Niania dla rocznego chłopca od zaraz
Poszukuje od października opiekunczej niani dla rocznego pogodnego chłopca. Praca na pół etatu 2/3 razy w tygodniu. Mile widziane referencje i doświadczenie. Ochota.15 zl za godzine
Praca domowa bez stresu! Na czas!
Rodzicu!nie starcza Ci czasu na wieczorną pomoc dziecku w nauce.Napisz, zadzwoń. Nauczanie początkowe, szkoła podstawowa.
Więcej ogłoszeń