Dam prace - opieka nad starsza Panią z zamieszkaniem

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania01/05/2021
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna

Dzień Dobry,

poszukuję ciepłej i empatycznej osoby do całodobowej opieki nad starsza panią (72 lata) , chorą na parkinsona

zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i podawanie posiłków
  • robienie zakupów
  • bieżące sprzątanie (utrzymanie czystości)
  • pomoc w myciu i higienie osobistej
  • podawanie leków

oferujemy własny pokój, wyżywienie, Internet , TV

Wynagrodzenie 2500 na miesiąc.

Łódź (Bałuty, os. Jagiełły)

Emil(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2021
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łódź
Poszukujemy opiekunki do dwóch 15-letnich chłopców
Poszukujemy opiekunki dla dwóch 15-letnich chłopców. Jeden z braci ma porażenie mózgowe 4 kończynowe, porusza się jednak dzielnie przy balkoniku rehabilitacyjnym, jest w pełni sprawny umysłowo, osiąga sukcesy w szkole. Charakteryzuje go duże poczucie humoru:) Drugi z braci jest sprawny ruchowo, natomiast nie mówi, niedowidzi, jest niesprawny umysłowo, wymaga przebierania, przewijani ...
Pedagog z doświadczeniem podejmię sie opieki nad dzieckiem
Dzień dobryZ wykształcenia jestem pedagogiem, oraz oligofrenopedagogiem.Obecnie do 25 czerwca , pracuje w szkole jako nauczyciel terapeuta dla dziewczynki ze spektrum autyzmu. Prywatnie jestem mamą 17 latka.Poszukuję pracy dodatkowej jako opiekunka, nie jako pomoc domowa.Nie posiadam prawa jazdy.
OPIEKUN W ŻŁOBKU  z Łódź, zobacz zdjęcie
OPIEKUN W ŻŁOBKU
Żłobek Św. Anny prowadzony metodą Montessori zatrudni nauczyciela/opiekuna. Wymagane wykształcenie pedagogiczne, uprawniające do opieki nad dziećmi do lat 3. Mile widziane doświadczenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy : zlobekanny@wp.pl
Niania/opiekunka/gospodyni z zakwaterowaniem na etat  z Łódź, zobacz zdjęcie
Niania/opiekunka/gospodyni z zakwaterowaniem na etat
Rodzina szuka osoby do pomocy w domu. Szukamy osoby z doświadczeniem i szukającej stałej pracy. Oferta z zamieszkaniem (pokój z łazienką i aneksem kuchennym)Najwazniejsze informacje:wymagane prawo jazdykoniecznie osoba niepalącaczas rozpoczęcia pracy do ustalenia zgłoszenia przez formularz gumtree (proszę o podane danych kontaktowych i opisu swojej osoby)Miejsce: ŁódźUmowa: Forma umowy etat lub ...
Więcej ogłoszeń