Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń OLEO-MAC z Sosnowiec, zobacz zdjęcie
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń OLEO-MAC
Firma Lasobud - Autoryzowany sklep oraz serwis firmy OLEO-MAC zaprasza do skorzystania z oferty na:Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy, części zamienne do urządzeń Firmy OLEO-MAC.W naszej ofercie znajdują się duży wybór urządzeń dla profesjonalistów jak i domowych użytkowników.- kosiarki spalinowe i elektryczne - pilarki spalinowe i elektryczne- glebogryzarki- kosiarki samojezdne - odśni ...

Koszenie trawników, wycinka drzew własnym sprzętem spalinowym.

Dodaj takie ogłoszenie!
Ojciec i Syn chętnie zaopiekuje się Waszym trawnikiem , wytnie stare drzewo, pomoże w zagospodarowaniu ogrodu, posadzi, przesadzi drzewko, kwiatki, roślinki. Szybko, tanio i solidnie. Wywozimy-zabieramy trawę , liście na własny kompostownik . Karczowanie zarośniętego terenu od 1zł/m2. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych Roman Z.