Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
RĘBAK HR 100 DO GAŁĘZI WYNAJEM walcowy do traktora z Debica, zobacz zdjęcie
RĘBAK HR 100 DO GAŁĘZI WYNAJEM walcowy do traktora
Oferuje wynajem rębaka walcowego do gałęzi HR 100.Rębak przeznaczony jest do profesjonalnego przerobu gałęzi o średnicy do 9 cm. Przerobione gałęzie są opałem o długości od 7 cm do 14 cm. Rębak przystosowany pod wejście WOM do ciągnika.Cena wynajmu rębaka 120 zł za dobę. Każda następna 110 zł.Zapraszam do skorzystania z usługi.W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić:881 - 757 - 535E-mail: biuro ...

Projekt ogrodu ,nowoczesne ogrody

Dodaj takie ogłoszenie!

Jesteśmy młodym zespołem architektów. Nasza praca to przede wszystkim pasja, która pochłania nas w 100%.Każdą przestrzeń traktujemy indywidualnie, zwracając uwagę na potrzeby naszych klientów. Projektujemy stosując nowoczesne rozwiązania, nieszablonowe pomysły, nadajemy charakter najmniejszej przestrzeni. Swoją wiedzę opieramy na kierunkowym wykształceniu oraz wieloletnim doświadczeniu. Zapraszamy do współpracy.