Maseczki bawełniane wielorazowe cena 2,50 zł. 

2 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania29/05/2020
  • Lokalizacja

Sprzedam maseczki wielorazowe cena 2,50 zł. Rates Producent Odzieży Medycznej. Wysyłka cały kraj.


W NASZYCH ZAKŁADACH PRODUKUJEMY ODZIEŻ ROBOCZĄ,OCHRONNĄ LETNIĄ ,ZIMOWĄ ,MEDYCZNĄ,GASTRONOMICZNĄ,
HOTELARSKĄ, FRYZJERSKĄ,REKLAMOWĄ,FARTUCHY,SPODNIE,
CZAPKI,CZEPKI,DASZKI REKLAMOWE,CHUSTY,KURTKI i BEZRĘKAWNIKI ZIMOWE, KOSZULE I KONFEKCJĘ, KOMPLETY POŚCIELOWE,Maski higieniczne, oraz inne ART. Kupując produkty Marki RATES otrzymujecie gwarancję wyrobu najwyższej jakości.
Firma RATES to wiodący Bardzo Aktywny Polski Producent Odzieży o ugruntowanej pozycji na rynku z kilkudziesięcioletnią tradycją.
Nasza firma jako jedyna w Polsce Projektuje i Produkuje
tak wszechstronny asortyment towarów pod własną marką RATES.Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj odzieży. Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości. *MY UBIERAMY NAJLEPSZYCH*
Wszystkie wyroby firmy RATES są szyte przez Wysokiej Klasy Profesjonalnych Krawców Modelarzy na specjalistycznych Japońskich maszynach szwalniczych firmy JUKI z wysokiej jakości tkanin. Do szycia stosujemy wyłącznie nici wysokiej jakości . ZAKŁADY ODZIEŻOWE RATES (najbardziej znana marka odzieży zawodowej w Polsce.)
RATES PRODUKCJA-SPZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY LEKKIEJ i CIĘŻKIEJ DAMSKIEJ I MĘSKIEJ,BIELIŹNIARSTWO i CZAPNICTWO. Produkujemy Odzież z bawełny,elanobawełny, jedwabiu syntetycznego oraz czepki z siateczki nylonowej.
Odzież robocza,odzież medyczna,odzież szpitalna,maseczki higieniczne,odzież do komory hiperbarycznej,odzież gastronomiczna,odzież reklamowa,odzież turystyczna,
obuwie robocze,medyczne,rękawice,art.BHP
Rates(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2010
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Lublin