PRACA W OCHRONIE NA TERENIE WROCŁAWIA 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/07/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie
OGÓLNOPOLSKA AGENCJA OCHRONY POSZUKUJE PRACOWNIKÓW OCHRONY/DOZORU Miasto: Wrocław i okolice Ilość miejsc: 2 Obiekty: biurowce, budowy, obiekty przemysłowe Wymagania: niekwalifikowany (bez licencji), osoby o schludnym wyglądzie, wysokiej kulturze osobistej, bez nałogów. Doświadczenie: Mile widziane osoby, które pracowały jako pracownik ochrony. Osoby bez doświadczenia w branży zostaną bezpłatnie przeszkolone. *Kontakt telefoniczny pod podanym numerem centrali (wew. 1) w godzinach od pon-pt 10-18. Z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych "RODO" proszę o nie wysyłanie CV poprzez przeglądarkę a jedynie na podanego maila przez pracownika działu rekrutacji po bezpośrednim kontakcie telefonicznym (maile wysyłane poprzez stronę gumtree będą oznaczane automatycznie jako spam i kasowane).
SECCO(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2019
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
WROCŁAW