Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Praca w Ochronie- tel 660810746
Praca w obiekcie handlowym w Krakowie na ul. Jasnogórksiej. 17 zł brutto na godz.
Pracownik Centrum Dystrybucji Gotówki Katowice z Kraków, zobacz zdjęcie
Pracownik Centrum Dystrybucji Gotówki Katowice
CHL CASH MANAGEMENTOgólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony osób i mienia, świadcząca usługi transportu wartości pieniężnych oraz procesowania gotówkiposzukuje osoby do pracy w charakterze:Pracownik Centrum Dystrybucji Gotówki KatowicePodstawowe zadania na stanowisku pracy:1. maszynowe liczenie gotówki,2. załadunek i rozładunek kaset bankomatowych,3. prowadzenie wymaganej dokumen ...
Pracownik Ochrony , system 24/48 , z orzeczeniem
Agencja Ochrony poszukuje osób do pracy na stanowisku Pracownika Ochrony (mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności),Szczegóły oferty:- praca od zaraz,- system pracy 24/48, - wypłata wynagrodzenia 10 dnia każdego miesiąca, - umowa o pracę, - pełne umundurowanie, Osoby zainteresowane i dyspozycyjne, proszę o kontakt i przesłanie CV za pośrednictwem formularza na Gumtree.
Ochrona Kraków
Poszukujemy osoby do ochrony budynku mieszkalnego w rejonie Krowodrzy.Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:609-528-956 ( od poniedziałku do piątku od 8 do 16)
Więcej ogłoszeń

Obsługa Parkingu - Galeria Kazimierz, Kraków PRACA W SOBOTY  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie
Firma APCOA PARKING Polska - poszukuje pracownika do obsługi parkingu zautomatyzowanego Galerii Kazimierz (ul. Podgórska 34). PRACA W SOBOTY

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows; pakiet biurowy - poziom podstawowy)
- sumienność i punktualność
- praca w soboty w godzinach 8:00-20:00 lub 10:00-23:00

Umowa zlecenie; 18zł/h brutto. Praca w soboty. CV z numerem telefonu prosimy wysyłać poprzez formularz

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na te ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)"

APCOA Parking Polska Sp. z o.o. oświadcza, że dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane przez rok od zakończenia rekrutacji, w związku z którą udostępnione zostały dane. Jednocześnie APCOA Parking Polska Sp. z o.o. informuje, że dane takie nie będą udostępniane innym podmiotom.
Wyrażona powyżej zgoda może być w każdym czasie cofnięta, co oznaczać będzie zaprzestanie przetwarzania danych dla celów rekrutacji w APCOA Parking Polska Sp. z o.o. Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu, sprostowania danych, usunięcia ("prawo do bycia zapomnianym"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz sprzeciwu, które mogą być realizowane po złożeniu odpowiedniego wniosku na adres email: parkingi[malpa]apcoa.pl.