Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
zatrudnię pracownika ochrony do drogerii 14 zł/netto
Agencja Ochrony zatrudni pracownika do pracy w drogerii w Grodzisku Maz. Praca na monitoringu w godzinach otwarcia sklepu.Po 2 miesiącach próbnych umowa o pracę na 1/1 etat.Stawka godzinowa 14 zł/netto.Telefon kontaktowy 608 696 932

MAGAZYN - ochrona

Dodaj takie ogłoszenie!

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony - MAGAZYN

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

PRACA WEWNĄTRZ MAGAZYNU, kontrola ruchu osobowego i kołowego, system pracy 24h bądź 12h

KONTAKT: 690 100 374

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.