Dodaj ogłoszenie

Zakład fotograficzny przyjmie do pracy fotografa na pełen etat

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 27/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
Zakład fotograficzny przyjmie do pracy fotografa na pełen etat.

Obowiązki:
- wykonywanie zdjęć do dokumentów, biznesowych, studyjnych,
- retusz zdjęć wykonywanych w zakładzie oraz reprodukcji,
- obsługa klienta, przyjmowanie zleceń,
- obsługa minilaba, skanera, plotera

Wymagania:
- znajomość podstaw fotografii,
- znajomość programu Adobe Photoshop (retusz cery, wycinanie obiektów z tła, przygotowanie zdjęć do druku, sprawne posługiwanie się podstawowymi narzędziami),
- umiejętność pracy na minilabie,
- komunikatywność i otwartość w pracy z klientem,
- kreatywność, staranność, wyczucie estetyki,
- samodzielność i umiejętność organizowania swojej pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,

Miłe widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zapewniamy pewną i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin.