Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Zarabiaj na kierowaniu redakcją telewizji w Trójmieście

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 16/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Kontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowy Inne

Jeżeli jesteś osobą ambitną, pracowitą i kreatywną proponuję prowadzenie redakcji sieci telewizji internetowych w Trójmieście. Tworzymy sieć stacji w Polsce i poza nią. Jeżeli interesuje Cię otwarcie redakcji w innym mieście - napisz do nas na franczyza@telewizjawarszawa.pl


Otrzymasz od nas wszytko co niezbędne (szkolenia, sprzęt, gotowy serwis www, wsparcie merytoryczne itp).


W tej chwili działają redakcje w Warszawie (www.telewizjawarszawa.pl ) , Kielcach (www.telewizjakielce.pl ) , Londynie (www.londontv24.co.uk ) oraz w Kłodzku (www.telewizjaklodzko.pl )


O Telewizjach Regionalnych możesz poczytać między innymi:


http://www.businessmantoday.us/pl/daniel-wroclawek-telewizja-franczyzowa-czemu/


http://magazynlbq.pl/warszawa-kielce-swiat-caly-telewizyjna-ekspansja-daniela-wroclawka/


https://polskatimes.pl/w-sieci-telewizji-regionalnych-mozesz-otworzyc-wlasna-telewizje-gdzie-chcesz/ar/13815255


Jak w każdym poważnym biznesie trzeba coś włożyć aby wyciągnąć. Wejście w naszą sieć to koszt od 10tys pln do 25 tys pln i odbywa się na zasadzie umowy franczyzy. Gwarantujemy w umowie zwrot tej kwoty w ciągu maksymalnie 3 miesiecy od uruchomienia redakcji. Niczego zatem nikt nie traci.


W razie zapytań prosimy o kontakt pod adresem email: franczyza@telewizjawarszawa.pl


Pamiętajmy, że kto pierwszy ten lepszy. Nigdy nie powstanie druga stacja w tym samym mieście. Gwarantujemy, że poświęcając na działania merketingowe 2 godziny dziennie zarobisz dużo więcej jak w zwykłej pracy. Nie liczymy bardzo dużych, dodatkowych korzyści płynących z posiadania takiej redakcji. O tym wszystkim dowiesz się na szkoleniu.