Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

obiektyw SIGMA 30 mm F1.4 DC HSM A Nikon Canon

1 790 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Nowy standardowy obiektyw z prestiżowej linii ART.

Obiektyw Sigma 30mm F1.4 DC HSM to przystosowane do współpracy z lustrzankami APS-C narzędzie pracy każdego fotografa. Kąt widzenia obiektywu zbliżony jest do kąta widzenia ludzkiego oka m.in. dlatego jest tak często stosowany w fotografii. Dzięki układowi dziewięciu skomplikowanych soczewek zapewnia doskonałą ostrość obrazu z jednoczesnym minimalizowaniem niepożądanych abberacji.
Przysłona F1,4 umożliwia kreatywne wykorzystanie głębi ostrości, a także ułatwia fotografowanie w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Praca w tym zakresie przysłon pozwala na tworzenie profesjonalnych ujęć portretowych, przyrodniczych, doskonale sprawdza się przy filmowaniu. Należy pamiętać o dziewięcio listkowej przysłonie kołowej gwarantującej korzystne rozmycie nie ostrych obszarów zdjęcia (bardzo przyjemny bokeh).
Obiektyw wyposażono w szybki ultradźwiękowy silnik napędu AF, który z powodzeniem sprawdza się przy fotografowaniu dynamicznych scen sportowych i reporterskich.
Całość dopełnia gustowna, bardzo wytrzymała obudowa wykonana z materiału kompozytowego TSC zakończona mosiężnym bagnetem mocującym.


Specyfikacja:
Ogniskowa: stała
Konstrukcja:9 elementów w 8 grupach
Max. wartość przesłony:16.0
Min. wartość przesłony:1.4
Listki przesłony:9 zaokrąglonych
Kąt widzenia:50,7 stopnia dla matrycy APS-C
Średnica filtra:62
Dystans minimalny:30 cm od matrycy aparatu
Wymiary (śr. x dł.):63,3 x 74,2mm
Waga:435g