Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

geografia korepetycje Warszawa Pd-Wsch

Dodaj takie ogłoszenie!
Udzielam indywidualnych (lub w 2-3os. grupie) korepetycji z geografii na wszystkich etapach nauczania (egzamin gimnazjalny, matura podstawowa i rozszerzona, przygotowanie do klasówek, olimpiad, uzupełnianie zaległości materiału).
Jestem (kobietą) magistrem (5-letnich dziennych studiów) Geografii i Studiów Regionalnych oraz Ochrony i Kształtowania Środowiska (studia podyplomowe)Uniwersytetu Warszawskiego, posiadam doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym geografii na poziomie gimnazjalnym i maturalnym.
Współpracuje z redakcjami WSiP i LektorKlett w zakresie aktualizacji i recenzji merytorycznej materiałów do nauczania geografii.
Znam aktualną podstawę programową na 3 etapach nauczania geografii, zakres i rodzaje pytań egzaminacyjnych oraz sposób oceny (punktowania) egzaminów zewnętrznych z geografii.
Jestem osobą cierpliwą i mam indywidualne podejście w doborze sposobu nauczania ucznia. Ceny i godziny do ustalenia z zainteresowanymi.
Dojazd do domu ucznia (lub innego dogodnego miejsca) w rejonie Warszawy Pd-Wsch (Wawer, Wesoła, Praga Południe, Rembertów, Józefów, Sulejówek).
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Chorzowska 51, 04-696 Warszawa, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Matematyka, chemia - korepetycje z dojazadem do ucznia
Udzielę korepetycji z matematyki i chemii. Każdy poziom nauczania. Dojazd do ucznia.
Korepetycje matematyka, chemia z Wawer, zobacz zdjęcie
Korepetycje matematyka, chemia
Studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego udzieli korepetycji z matematyki i chemii na poziomie gimnazjum. Wyjaśnię trudniejsze zagadnienia oraz rozwieję wątpliwości. Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów i wszelkiego rodzaju zaliczeń. Zapewniam miłą atmosferę zajęć oraz dojazd na miejsce lekcji. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu przedmiotów ścisłych oraz w pracy z młodzie ...
Matematyka – efektywne korepetycje w domu ucznia
Matematyka – efektywne korepetycje w domu ucznia Nauczyciel z wyższym wykształceniem po wydziale matematyki Uniwersytetu i 20-letnim doświadczeniem udziela korepetycji z matematyki z dojazdem do domu ucznia. Przygotowanie do matury, poprawki, zaliczenia, uzupełnianie zaległości, klasówki, egzaminy... Zakres: szkoła podstawowa, gimnazjum,liceum, technikum Kontakt wyłącznie telefoniczny. tel 7 ...
[Dojeżdżam] Korepetycje z Matematyki, fizyki i chemii z Wawer, zobacz zdjęcie
[Dojeżdżam] Korepetycje z Matematyki, fizyki i chemii
Witam! Jestem studentem Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Mam za sobą już wiele godzin spędzonymi z uczniami szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum a nawet studentami. Udzielam korepetycji z nauk ścisłych: matematyki, fizyki oraz chemii. Nastawiam się na regularne zajęcia z uczniami i dla nich pierwsza godzina zajęć jest za darmo. Dla osób które potrzebują jed ...
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI  z Wawer, zobacz zdjęcie
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
Student Politechniki Warszawskiej podejmie się udzielania korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki, gimnazjum oraz liceum. Przygotowania i poprawy egzaminów (matury itp.), nauka do szkoły, nadrabianie zaległości itp. Wysoki poziom wiedzy, duże doświadczenie oraz umiejętność współpracy z uczniami gwarantują postępy w nauce.ZAPEWNIAM WŁASNE MATERIAŁY I ZADANIA DO KAŻDEGO ZAGADNIENIA !Gwaranc ...
NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI / POMOC Z LEKCJAMI I NAUKĄ
Udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum z przedmiotów ścisłych, humanistycznych oraz języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.Udzielę korepetycji: Zajęcia możliwe w tygodniu i/lub weekendy, możliwy elastyczny grafik (dni i godziny stałe lub do ustalenia na bieżąco). Udzielam zajęć 90 min. / 120 min: Zajęcia 1-2 razy w tygodniu 50zł /hZajęcia powyżej 2 razy w tygo ...
Korepetycje z matematyki
Chętnie pomogę w nauce matematyki (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, egzamin maturalny). Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, jestem cierpliwy i wyrozumiały. Jako matematyk z wykształcenia przekonam Cię, że można polubić ten przedmiot. Mogę dojechać na miejsce (Wawer i okolice, linia otwocka).
Więcej ogłoszeń