Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Skuteczne Korepetycje Chemia

Dodaj takie ogłoszenie!

Skutecznie przygotowuję do poprawki z chemii, matury i konkursu. Tłumaczę jasno i zrozumiale, mam 10 lat doświadczenia . Dojeżdżam do uczniów.


W WAKACJE PROMOCJA.


W roku szkolnym przygotowuję przede wszystkim do matury rozszerzonej z chemii pod kątem dostania się na kierunki medyczne na najbardziej renomowanych uczelniach w Polsce.
Spośród uczniów stosujących się do moich zaleceń 96% dostało się na medycynę i inne wymarzone uczelnie.


W wakację przygotowuję głównie do poprawek sierpniowych. Praktycznie nie zdarza się, żeby po wzięciu u mnie 10-12 lekcji przygotuwujących do poprawki uczeń jej nie zaliczył.

Od ponad dziesięciu lat udzielam korepetycji z chemii. Uczyłem ponad 700 uczniów , w zdecydowanej większości z dobrymi lub bardzo dobrymi efektami. Studiowałem chemię na Uniwersytecie Warszawskim.


Wielu moich uczniów zdało maturę z chemii na poziomie dziewięćdziesięciu kilku procent, kilku zostało finalistami konkursów chemicznych. Prawie wszyscy, którzy zgłosili się do mnie z poprawką w sierpniu zdali egzamin i przeszli do następnej klasy. Wielu moich uczniów polubiło chemię i z uczniów jedynkowych stało się piątkowymi.


Jeżeli tylko możliwości ucznia na to pozwalają, lekcje u mnie są koncentratem wiedzy. W ciągu półtorej godziny korepetycji uczeń efektywnie przyswaja ilość wiedzy większą niż zazwyczaj w ciągu 5 godzin lekcyjnych w szkole.


W razie potrzeby tłumaczę od zera i po kilka razy na różne sposoby.


Istnieje możliwość demonstracji ciekawych doświadczeń chemicznych na żywo w domu ucznia. Jako że pasjonuję się chemią od 11 roku życia, dysponuję wieloma odczynnikami i sprzętem laboratoryjnym.


Mam również dobre praktyczne i teoretyczne przygotowanie psychologiczne. W pracy opieram się na założeniu, że moim celem jest wsparcie i pomoc uczniowi w realizacji jego własnych celów, a nie dostosowywanie ucznia do czyichkolwiek oczekiwań.


Cennik promocyjny - wakacje

1 osoba

  • 60 zł za godzinę zegarową przy lekcji trwającej dwie godziny (normalnie 90 zł)
  • 100 zł za lekcję trwającą półtorej godziny (normalnie 150 zł)

2 lub 3 osoby

  • 45 zł od osoby za godzinę zegarową przy lekcji trwającej dwie godziny (normalnie 60 zł)
  • 75 zł od osoby za lekcję trwającą półtorej godziny

Dojazd gratis (z wyjątkiem szczególnych przypadków).


P.S. Jestem życzliwie nastawiony do uczniów i naprawdę lubię swoje zajęcie :)


Telefon: 502 939 776


Michał Kulik

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Śródmieście
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Matematyka w j. angielskim dla klas dwujęzycznych z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Matematyka w j. angielskim dla klas dwujęzycznych
Lekcje matematyki i innych przedmiotów ścisłych (fizyki, chemii, informatyki) dla uczniów dwujęzycznych szkół podstawowych i liceów w j. angielskim. Jestem nauczycielem z doświadczeniem zawodowego wykorzystania języka angielskiego. Na moich lekcjach uczeń jednocześnie wzbogaci podstawową wiedzę z zakresu matematyki (i innych przedmiotów ścisłych) oraz udoskonali słuchanie, czytanie i mówien ...
Chemia - Skuteczne korepetycje !! z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Chemia - Skuteczne korepetycje !!
Koniec poszukiwań- Znalazłeś!!! Wyjątkowe korepetycje z chemii. NADROBISZ zaległości oraz dowiesz się jak osiągnąć wymarzony wynik na sprawdzianie, maturze, bądź kolokwium !!! Od 6 lat skutecznie przybliżam zagadnienia z chemii: *gimnazjalistom; *uczniom szkół średnich; *studentom; * MATURZYSTOM *dorosłym ze szkół wieczorowych. Proponuję Ci: -tłumaczenie bieżącego materiału -wspóln ...
Korepetycje z matematyki przed poprawą matury z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Korepetycje z matematyki przed poprawą matury
Pomogę w przygotowaniu do poprawy matury z matematyki :)Jestem magistrem farmacji, od początku studiów udzielam korepetycji z matematyki, w każde wakacje przygotowuję kilkoro uczniów do poprawki- zawsze skutecznie :) Zajęcia opieram na zadaniach maturalnych, dojeżdżam do domu ucznia, mieszkam w Śródmieściu, także mam dobry dojazd do każdej dzielnicy Warszawy.Stawka: 40 zł/60 minut 50 zł/90 minut. ...
CHEMIA    POZIOM: IB/matura/studia/IGCSE/MCAT z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
CHEMIA POZIOM: IB/matura/studia/IGCSE/MCAT
Dla kogo?Jeżeli chcesz zrozumieć chemię, dopracować swój artykuł, lub po prostu zdać egzamin to moje zajęcia są właśnie dla Ciebie!O mnieJestem absolwentem Wydziału Wyższej Szkoły Nauk Chemicznych i Materiałowych Politechniki Warszawskiej. Swoją przygodę z chemią zacząłem w 6 klasie szkoły podstawowej od konkursu kuratoryjnego, poprzez liczne konkursy przedmiotowe i Olimpiadę Chemiczną i kontynuuj ...
SKUTECZNE KOREPETYCJE Z FIZYKI W DOMU UCZNIA z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
SKUTECZNE KOREPETYCJE Z FIZYKI W DOMU UCZNIA
Witam. Jestem magistrem inżynierem elektronikiem i udzielam korepetycji z fizyki w pełnym zakresie edukacji szkolnej /gimnazjum, szkoła średnia, szkoła dla dorosłych/ z bardzo dobrym skutkiem. Korepetycji udzielam od ponad 42 lat. JESTEM CIERPLIWY I WYROZUMIAŁY i nigdy nie tracę wiary w sukces moich uczniów. Cena z dojazdem: 40zł/60min. - wszystkie dni tygodnia! Tel. 514371623. Cała Warszawa i oko ...
Korepetycje z chemii i biologii z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Korepetycje z chemii i biologii
Jest nas dwóch i jesteśmy naukowcami. Jesteśmy też braćmi i absolwentami renomowanych polskich uczelni (ŚUM, UJ) z wieloletnim stażem korepetytorskim. Jakub jest magistrem biotechnologii medycznej, a Filip doktorantem w Instytucie Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk.Szukasz pomocy przy zadaniach z redoksów, chciałbyś nauczyć się czym są stopnie utlenienia albo na czym polega reakcja nitrowan ...
Korepetycje - chemia i/lub matematyka z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Korepetycje - chemia i/lub matematyka
Zapraszam na zajęcia z matematyki: -uczniów szkoły podstawowej; -licealistów - przygotowanie do sprawdzianow, matury :) -studentów! Posiadam 3-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji! Jestem absolwentką kierunku chemicznego oraz posiadam uprawnienia pedagogiczne do nauczania chemii! Cena 40zl za godzine zajec! Serdecznie zapraszam na zajecia!
Więcej ogłoszeń