Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kurs matura z matematyki, skuteczne przygotowanie do matury poprawkowej matematyka z Poznan, zobacz zdjęcie
Kurs matura z matematyki, skuteczne przygotowanie do matury poprawkowej matematyka
Kurs maturalny dla maturzystów, którzy poprawiają maturę w sierpniu. Kompleksowe przygotowanie, powtórka z całego materiału, który obowiązuje na maturze, rozwiązywanie arkuszy maturalnych, strategie egzaminacyjne.Zajęcia maturalne prowadzę od samych podstaw, staram się dopasować metody nauczania do konkretnego ucznia. Tempo pracy jest zawsze dostosowane do konkretnej osoby. Stawiam na pełne zrozum ...
korepetycje z matematyki- poprawa matury z Poznan, zobacz zdjęcie
korepetycje z matematyki- poprawa matury
Przygotowuję uczniów do poprawy egzaminu maturalnego z matematyki. Zajęcia prowadzę w oparciu o testy udostępniane przez CKE oraz własne materiały.Możliwość dojazdu do ucznia.Zapraszam do kontaktu :)
korepetycje z matematyki - poprawki semestru, poprawa MATURY, doświadczenie z Poznan, zobacz zdjęcie
korepetycje z matematyki - poprawki semestru, poprawa MATURY, doświadczenie
Witam, od 6 lat zajmuję się zawodowo szkoleniami. Jestem absolwentką Politechniki, a dodatkowo nadal się kształcę. Zapraszam na korepetycje z matematyki. Na moich lekcjach panuje miła i przyjazna atmosfera sprzyjająca efektywnej nauce. Podstawą działania i uzyskanych efektów jest sumienność i systematyczność. Po za tym, że nauczę matematyki, to dodatkowo zmotywuję do działania. Przez lata doświadc ...
CHEMIA korepetycje tylko do medycyny. z Poznan, zobacz zdjęcie
CHEMIA korepetycje tylko do medycyny.
Studia na kierunku lekarskim I uchodzą za najbardziej prestiżowe na świecie. Nie jest tak bez powodu. Poza poważaniem społecznym studenci, a potem absolwenci studiów czyli lekarze są wszechstronnie wykształconymi obywatelami społeczeństwa i pełnią w nim rolę absolutnie wyjątkową. I chyba zawsze tak właśnie było. Jako kończący studia medyczne, za chwile lekarz, oferuje kursy przygotowuj ...
MATEMATYKA - korepetycje z nauczycielem; RATAJE/STAROŁĘKA z Poznan, zobacz zdjęcie
MATEMATYKA - korepetycje z nauczycielem; RATAJE/STAROŁĘKA
NAUCZYCIELKA z wieloletnim doświadczeniem, egzaminator OKE, rzetelnie i z dobrymi efektami pomaga w nauce. Jestem mgr matematyki (po UAM) o specjalności nauczycielskiej i dużym stażu pracy w szkolnictwie z młodzieżą i dorosłymi. ZAPRASZAM I OFERUJĘ pomoc w zakresie: - przygotowanie do egzaminów poprawkowych w liceum, technikum - korepetycje ( bieżąca pomoc w nauce) dla uczniów liceum, tech ...
Korepetycje/ poprawki SIERPNIOWE :-) MATEMATYKA CHEMIA FIZYKA 2018/19 z Poznan, zobacz zdjęcie
Korepetycje/ poprawki SIERPNIOWE :-) MATEMATYKA CHEMIA FIZYKA 2018/19
Nazywam się Agnieszka i już od wielu lat pomagam w efektywnym nauczaniu MATEMATYKI, CHEMII i FIZYKI. Nauczanie jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim moją pasją, co bardzo pomaga w motywacji do polubienia przedmiotów ścisłych. :-) Pomagam uzupełnić braki, utrwalić umiejętności aby zaliczenia stały się jedynie formalnością :-) Coś sprawia Ci problem? Nie czekaj i znajdź odpo ...
Korepetycje z matematyki z Poznan, zobacz zdjęcie
Korepetycje z matematyki
Witam.Gorąco zapraszam uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów na indywidualne zajęcia z matematyki.Oferuję pomoc w przygotowaniach do wszelkiego rodzaju kartkówek i sprawdzianów oraz przy odrabianiu zadań domowych. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości i poprawie ocen na koniec roku lub rozpoczęciu przygotowań do przyszłorocznej matury/egzaminu gimnazjalnego.Posiadam roczne doświadczenie ...
Więcej ogłoszeń

Korepetycje maturalne z chemii i biologii + kurs maturalny

Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszam na korepetycje maturalne z chemii i biologii - ostatnie szlify przed maturą 2018!

Otwieram również nabór dla uczniów klas 1 i 2 oraz maturzystów chcących poprawiać maturę w 2019 roku - zajęcia startują 16 maja.


Specjalne rabaty dla osób chcących zdawać maturę w 2019 roku - zapisz się na zajęcia do końca kwietnia i zyskaj 20% zniżki na wszystkie lekcje.


Co mnie wyróżnia?

  • Opracowałem całoroczny system nauki poparty wieloletnim doświadczeniem.
  • Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski (w tym roku 9 osób) i kierunki pokrewne: stomatologia, farmacja i weterynaria.
  • Opracowuję własne zadania typu maturalnego o poziomie trudności zbliżonym do tego na egzaminie maturalnym ale i znacznie trudniejsze (przygotowujące do zadań nowego typu mogących pojawić się w przyszłości).
  • Polecam literaturę i zbiory zadań niezbędne w przygotowaniu do matury.
  • Pracujemy pod presją czasu , aby stworzyć warunki podobne do tych panujących podczas egzaminu.
  • Przygotowuję jedynie uczniów zmotywowanych i zdeterminowanych do uzyskania najlepszych wyników.
  • Przygotowałem kilku finalistów i laureatów *Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej i Chemicznej * (co daje 100% wynik z matury). Na każdym z etapów udzielałem pomocy merytorycznej w projektowaniu doświadczeń, konstruowaniu plakatów, formułowaniu wniosków, metodyki badań itd.
  • Pracę planuję tak, by efektywnie wykorzystać czas lekcji oraz zadaję konkretny materiał do domu.
  • DOTYCZY BIOLOGII: część zajęć poświęcona jest wyłącznie analizie kluczy maturalnych, zrozumieniu ciągów przyczynowo skutkowych, problemom badawczym, projektowaniu i analizie eksperymentów, czyli wszystkiemu co naprawdę istotne w egzaminie maturalnym z biologii.
  • Znam dokładnie wymagania maturalne CKE .
  • Moi uczniowie regularnie rozwiązują arkusze maturalne w domu, w czasie regulaminowym. Oceniam je i prowadzę dziennik postępów .
  • Uczę obserwowania schematów w zadaniach maturalnych i podpowiadam pewne sposoby na ich rozwiązywanie.
  • Z sukcesami przygotowuję uczniów do matury międzynarodowej .
  • Ze względu na fakt, że udzielanie korepetycji to moje główne zajęcie, do perfekcji opanowałem efektywne metody nauczania, opracowałem własne sposoby tłumaczenia najbardziej zawiłych zagadnień, naprawdę ciekawie prowadzę zajęcia.
  • Posiadam doświadczenie w nauczaniu akademickim .
  • Przemawiają za mną wyniki moich uczniów: na życzenie podaję kontakt do wybranych osób, by móc uzyskać referencje.
  • Doskonalę te umiejętności ucznia, które są istotne podczas egzaminu maturalnego, zwracam uwagę na wiedzę i zdolności pomagające trafiać w klucz maturalny.


CENNIK:

 • zajęcia indywidualne z chemii/biologii: 100 zł/h (80 zł ze zniżką)
 • zajęcia w parach: 120 zł/h (96 zł ze zniżką)
 • zajęcia dla 3 osób: 150 zł/h (120 zł ze zniżką)
 • kurs maturalny: 30 zł/h

GDZIE: Konfederacka 4a/23


KONTAKT: T: 697544398