Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

WIELKI ENCYKLOPEDYCZNY ATLAS ŚWIATA - komplet 18 tomów!

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
Świetna pozycja! Absolutnie rewelacyjny, całkowicie nowy, idealny WIELKI ENCYKLOPEDYCZNY ATLAS ŚWIATA - kompletny 18 tomów. To jedyna tak wszechstronna, wiarygodna i aktualna publikacja poświęcona kontynentom, regionom i państwom świata. Zawiera zbiór dokładnych map wszystkich państw i terytoriów zależnych wraz z danymi dotyczacymi granic, miast, powierzchni, ludności, języka,waluty, świąt państwowych, ustroju, podziału administracyjnego, warunków naturalnych, historii i najwazniejszych zabytków. Wydany na najwyzszej klasy papierze, bogato ilustrowany zdjęciami. Łącznie ponad 450 szczegółowych map i ponad 1500 kolorowych zdjęć!
Komplet, to 18 tomów: Europa Zachodnia, Europa Płd., Europa Płn., Polska, Eurowa Wsch. i Azja Płn., Azja Wsch., Azja Płd., Azja Środkowo-Zach., Azja Płd.-Zach., Afryka Płn., Afryka Wsch. i Środkowa, Afryka Płd., Afryka Zach., Ameryka Płn., Ameryka Środkowa, Ameryka Płd., Australia i Oceania.
ZDECYDOWANIE POLECAM, naprawdę pozycja warta swojej ceny!
Świetna na prezent!
Proponuję cenę520zł lub zamianę na coś. Podana propozycja ceny (do sensownej negocjacji) nie obejmuje kosztów ewentualnej wysyłki, które obciążają kupującego. Preferuję odbiór osobisty przez zainteresowaną osobę. Proszę o kontakt telefoniczny 601621888. Janusz.
Możliwa też zamiana na coś.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Żoliborz, Warszawa, Polska