Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Słownik niemiecko-polski z Wola, zobacz zdjęcie
Słownik niemiecko-polski
5 zł
Do sprzedania słownik niemiecko-polski wydany w 1964r.Stan bardzo dobry.Odbiór osobisty lub wysyłka.
Niemiecki raz a dobrze - Intensywny kurs z Wola, zobacz zdjęcie
Niemiecki raz a dobrze - Intensywny kurs
15 zł
Niemiecki raz a dobrze - Intensywny kurs Odbiór osobisty w Warszawie na ul. Giełdowej lub wysyłka pocztą za 11 zł po przedpłacie na konto. Możliwość wysłania kilku sprzedawanych przeze mnie przedmiotów tę samą przesyłką.
Książki - Cecelia Ahern w wersji polskiej i angielskiej z Wola, zobacz zdjęcie
Książki - Cecelia Ahern w wersji polskiej i angielskiej
35 zł
Książki Cecelia Ahern w wersji polskiej i angielskiej. Stan: idealny. Książki zawierają tę samą treść - jedna w języku polskim a druga w angielskim - w sam raz do nauki języka anglskiego. Każda z książek została kupiona w cenie po ok 35 zł. Ja sprzedaję dwie za 35 zł. Istnieje możliwość kupienia jednej z książek za 20 zł.
Advanced Grammar in Use + Supplementary excercises z Wola, zobacz zdjęcie
Advanced Grammar in Use + Supplementary excercises
70 zł
Sprzedam książkę do nauki gramatyki angielskiego na poziomie zaawansowanym (tylko kilka stron zapisanych lekko ołówkiem,), która zawiera przy każdym temacie stronę teorii i stronę ćwiczeń. Do tego dorzucam książkę z większą ilością dodatkowych zadań ćwiczeniowych. Do podręcznika dołączona jest CD oraz odpowiedzi.Serdecznie polecam. Preferowany odbiór na terenie Warszawy.
Więcej ogłoszeń

Okazja!!!!! 08/15 w koszarach - Hans Kirst

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Książka w bezwzględny sposób obnaża bezduszność tzw. „pruskiej dyscypliny”, na której budowano w roku 1938 potęgę niemieckiego Wermachtu. Kirst pisze, że „w czasach, w których decyzja dobrowolna nie istniała, mogło się pod mundurem ukrywać wszystko; indywidualności i sadyści, obojętni i uciskani, entuzjaści i przeciwnicy, rozsądni, idioci i przejściowo ogłupieni”. Poprzez postawę bombardiera Ascha krytykuje ślepy, zabijający wszelką indywidualność system: „ (…) człowiek musi dać się nurzać w błocie, musi przyjmować bez słowa protestu, jak jakiś boski wyrok, każdy rozkaz opętanego manią wielkości malarzyny, musi się dać moralnie wykańczać, musi wyłączyć swój mózg, aż mu on zupełnie wyjałowieje, musi iść na rozkaz do wychodka, stawać na baczność przed każdym pierwszym lepszym osłem, który się do niego odezwie, stawać do raportu, kiedy chce wyjść! Musi zamienić się w robaka, jeżeli chce żyć !”P O L E C A M