Sprawdzian szóstoklasisty. Testy z języka angielskiego z płytą CD 

14 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/03/2018
  • Lokalizacja

Książka ta jest zbiorem dziesięciu testów z języka angielskiego zgodnych z najnowszą podstawą programową z 2014 r., a także z formułą sprawdzianu po szóstej klasie szkoły podstawowej.

Wszystkie zadania były tworzone według wytycznych i wymagań zawartych w informatorze („Informator o sprawdzianie szóstoklasisty od roku szkolnego 2014/2015”) wydanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Do zadań sprawdzających stopień zrozumienia tekstów słuchanych dołączono płytę CD zawierającą pliki dźwiękowe. Dodatkowo do każdego testu dołączono klucze poprawnych odpowiedzi.

Testy zawarte w książce pomogą nauczycielom w przygotowaniu swoich uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty z języka angielskiego. Uczniowie, dzięki kluczowi odpowiedzi do każdego testu , mogą również samodzielnie przygotowywać się do sprawdzianu.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mokotów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podręcznik Advanced Trainer second edition  z Mokotów, zobacz zdjęcie
Podręcznik Advanced Trainer second edition
55 zł
Sprzedam książkę z zestawami egzaminacyjnymi do certyfikatu z języka angielskiego CAE (zgodnie z zasadami po 2015 roku). Niektóre zadania zostały wypełnione ołówkiem i zostały wygumkowane. Występują pojedyncze zapiski długopisem - zakorektorowane. Podręcznik posiada dostęp do nagrań w wersji on-line.
Business English Magazine - Nr 44/2014 z Mokotów, zobacz zdjęcie
Business English Magazine - Nr 44/2014
19 zł
Business English Magazine - Nr 44/2014Dwumiesięcznik - Nr 44/2014 - Listopad/Grudzień 2014 - numer archiwalnyW numerze:Huge Drop for Manchester UnitedTaking Off Tariffs for Georgian WineAsia’s Timepass GenerationHats Off to PanamaImpact Investing in AfricaGotham City Rises AgainGoshico – From Bags to RichesThe Rug Company – Weaving its Way to SuccessElizabeth Holmes – A Full-blooded GeniusTalking ...