Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Język angielski ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne z Mokotow, zobacz zdjęcie
Język angielski ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne
20 zł
Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy obejmujący gramatykę oraz leksykon języka angielskiego. Publikacja ta jest zbiorem przydatnych zadań powtórkowych dla osób przygotowujących się do każdego egzaminu, w tym do Nowej Matury. Może także stanowić użyteczny materiał do sprawdzenia oraz podniesienia poziomu znajomości struktur i słownictwa angielskiego.
Rosalie Ham die Schneiderin (powieść niemieckojęzyczna) z Mokotow, zobacz zdjęcie
Rosalie Ham die Schneiderin (powieść niemieckojęzyczna)
Wymiana/zamiana
książka w j niemieckim (tytuł polskojęzyczny - "Projektantka")STAN B DOBRY/IDEALNY
Język Wietnamski - podręcznik z Mokotow, zobacz zdjęcie
Język Wietnamski - podręcznik
15 zł
Język Wietnamski cz. I - podręcznik aut. Teresa Halik i Hoang Thu Oanh, wyd. Dialog, 142 str.

Matura Focus 2, 3 i 4 testy i odpowiedzi [sprawdziany]

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
CENA 15 ZŁ ZA KOMPLET Testy w wersji elektronicznej w formacie PDF Testy do Unitów 1-8 / grupa A i B - Grammar Quiz / grupa A i B - MiniMatura do Unitów 1-8 / grupa A i B - Vocabulary Quiz do Unitów 1-8 / grupa A i B Matura - End of the year Speaking Test / Teacher i Students Płatność przelewem, po wcześniejszym wysłaniu potwierdzenia przelewu testy wysyłam od razu. Zachęcam do kontaktu telefonicznego . Numer dostępny w ogłoszeniu. Dostepne testy do Matura Focus 2, 3 lub 4