Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Trener/ka; pedagog/psycholog

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 11/10/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowy Umowa o dzieło

Małopolskie Centrum Profilaktyki poszukuje trenera; pedagoga; psychologa do prowadzenia szkolenia dla pracowników sądu oraz sprzedawców napojów alkoholowych.

- Termin realizacji dwóch szkoleń: 24.10.2018
- Miejsce realizacji: Skarżysko Kamienne i Wieluń
- Tematyka szkoleń: wypalenie zawodowe; odpowiedzialna sprzedaż napojów alkoholowych

Jakimi kryteriami się kierujemy:

1. Poszukujemy osób umiejących szybko nawiązać relację z innymi, energicznych, umiejących sprawnie wyrażać swoje myśli, nastawionych na rozwój.
2. Wymogiem niezbędnym jest wykształcenie wyższe na kierunku psychologia; pedagogika; pokrewne.
3. Doświadczenie na sali szkoleniowej; w pracy z pracownikami instytucji pomocowych; w ośrodkach pomocowych; w pracy z podopiecznymi instytucji pomocowych.
4. Pozytywnym nastawieniem, kreatywnością, dobrą organizacją pracy i samodzielnością w podejmowaniu decyzji.
5. Prawo jazdy kat. B i własny samochód.
6. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy na terenie województwa świętokrzyskiego.

Prosimy przesyłać swoje CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Kielce
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Skype/Online - Lektor j. angielskiego/niemieckiego iTeach z Kielce, zobacz zdjęcie
Skype/Online - Lektor j. angielskiego/niemieckiego iTeach
Hello,Jeśli jesteś doświadczonym lektorem/lektorką języka angielskiego lub języka niemieckiego i chciałbyś/chciałabyś uczyć języka nie ruszając się z domu, mamy dla ciebie świetną propozycję. Szkoła "iTeach" poszukuje lektora/lektorki języka angielskiego oraz języka niemieckiego do prowadzenia zajęć konwersacyjnych online metodą Deutsch designed with Direct Method. Szkoła iTeach zapewnia:- materia ...
Lektor języka angielskiego
Szkoła językowa poszukuje lektora języka angielskiego w Kielcach, u lektora lub u kursantki (ul. J.Ch. Paska),Zajęcia indywidualne, poziom w trakcie określania, 1 x 90 min, poniedziałki w godz. 18:00-19:30. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz wsparcie metodyczne.
Lektor jęz. angielskiego KIELCE
Szkoła językowa poszukuje lektora do prowadzenia zajęć. Zajęcia indywidualne, poziom w trakcie określania, 1 x 90 min, poniedziałki w godz. 18:00-19:30 Lokalizacja: Kielce, u lektora lub u kursantki (ul. J.Ch. Paska). Oferujemy atrakcyjne stawki oraz wsparcie metodyczne.