Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wychowawca na półkoloniach Gdańsk z Gdansk, zobacz zdjęcie
Wychowawca na półkoloniach Gdańsk
Jesteś osobą z pasją? Lubisz pracę z dziećmi i potrafisz pracować w zespole? Chcesz mieć wpływ i uczestniczyć w tworzeniu nowej jakości w edukacji? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, dołącz do naszego zespołu entuzjastów innowacyjnej edukacji. Mały Geniusz to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która do tej pory zorganizowała półkolonie dla ponad 8,5 tysiąca zadowolonych dzieci ...
Franczyza - zarabiaj na własnych warunkach - biznes dla nauczyciela! z Gdansk, zobacz zdjęcie
Franczyza - zarabiaj na własnych warunkach - biznes dla nauczyciela!
Najpierw kilka słów o GO4Robot! Jesteśmy firmą z sektora edukacyjnego, zajmującą się prowadzeniem zajęć dodatkowych dla najmłodszych z robotyki i programowania na zestawach edukacyjnych LEGO. W ciągu czterech lat swojej działalności podbiliśmy niemal cały Poznań i okolice. W naszej Akademii na co dzień uczy się ponad 1500 dzieci, w 100 różnych placówkach, co jest dowodem na sprawdzony i rentow ...
Praca dla anglisty - Gdańsk z Gdansk, zobacz zdjęcie
Praca dla anglisty - Gdańsk
Szkoła językowa poszukuje anglistów do przeprowadzenia w Gdańsku grupowych kursów języka angielskiego dla osób dorosłych.Zajęcia od września br. do czerwca 2020 r., po 120 godzin dydaktycznych na grupę, 2 razy w tygodniu po 2 godziny dydakt., w godzinach popołudniowych. Wymagane kwalifikacje:- wykształcenie kierunkowe wyższe magisterskie,- przygotowanie pedagogiczne,- doświadczenie w prowadzeniu k ...
Zatrudnię lektorów j. obcych w Gdańsku (GB, RU): z Gdansk, zobacz zdjęcie
Zatrudnię lektorów j. obcych w Gdańsku (GB, RU):
Szkoła Języków Obcych zatrudni lektorów języków obcych do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych:1) ANGIELSKI / ul. Kasztanowa, Borkowogrupa 4 osób, A2- 1 x w tygodniu 60 min.- dyspozycyjność Klienta: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek lub piątek o godz. 15.30 (najchętniej środy)- 60 zł / 60 min.2) ROSYJSKI / ul. Matejki / Straszynosoba dorosła, B1/B2- 1 x w tygodniu 60 min.- dyspozycyjno ...
40 zł. netto za godzinę dla Studentów (odpowiedzialnych!:) z Gdansk, zobacz zdjęcie
40 zł. netto za godzinę dla Studentów (odpowiedzialnych!:)
Szukamy osób do prowadzenia indywidualnych, prywatnych lekcji głównie do matury z dojazdem do domu ucznia - od WRZEŚNIA 2019 (ewentualnie, dla chętnych, od października) do co najmniej MAJA 2020 r. Lekcje trwają godzinę, 1,5 lub 2 godziny zegarowe (dla Ciebie jest więc 40, 60 lub 80zł. od spotkania). Potrzebujemy korepetytorów z matematyki, j. angielskiego ...
Kierownik wypoczynku - Gdańsk z Gdansk, zobacz zdjęcie
Kierownik wypoczynku - Gdańsk
Zapraszamy do współpracy doświadczonych kierowników kolonii i obozów. Jesteś nauczycielką/nauczycielem? Posiadasz doświadczenie w pracy na koloniach letnich u innych organizatorów wypoczynku? Napisz do nas! Co oferujemy:wysoką kulturę współpracy,atrakcyjne wynagrodzenie,energiczny zespół współpracowników Wymagania:certyfikat kierownika koloniizaświadczenie o 3 letnim stażu pracy dydaktyczno - ...
Więcej ogłoszeń

Trener języka angielskiego poszukiwany

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 27/03/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Kontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Jeśli zawsze chciałeś pomóc ludziom aby stali się bardziej niezależni pewni siebie i biegli językowo, podczas używania angielskiego jako drugiego języka, myślę że możemy połączyć siły.

Dajmy studentom na wszystkich poziomach wolność wyboru odpowiednich słów i struktur gramatycznych podczas treningu 1 na 1 online. To nie jest klasyczna oferta pracy, to jest projekt oferujący opartą na zaufaniu współpracę całego zespołu połączonego wspólną misją.

Naszą misją jest wyposażenie ludzi w odpowiednie umiejętności, aby stali się wolni, niezależni, pewni siebie i samodzielni i dlatego też regularnie pytamy naszych studentów o ich cele i pomysły na przyszłość.

Potem ustalamy plan rozgrzewek językowych, ćwiczeń komunikatywnych i prac domowych związanych z ich potrzebami. Z każdym studentem zaczynamy od skupienia się a konwersacji, umiejętnościach językowych jako że jest to najbardziej kluczowa część przyswajania języka. Prędzej czy później wprowadzamy ćwiczenia gramatyczne, jednak nie więcej niż 20% całego czasu spotkania vs. 80% czasu treningu studenta. Porozumiewamy się z naszymi studentami wyłącznie po angielsku, używając pomocy wizualnych, definicji, słowników aby wesprzeć znaczenie słów bez potrzeby przechodzenia na pierwszy język studenta.

Nasi studenci to zazwyczaj osoby dorosłe, które chcą polepszyć swoje umiejętności i bardzo często wiedzą już coś na temat języka, jednak brakuje im wystarczającej ilości treningu językowego. Trenujemy również z nastolatkami, ale nie trenujemy z dziećmi.

Jako część zespołu będziesz mieć zapewniony trening, materiały przydatne do ćwiczeń językowych jak również tematy zadań domowych i głównych tematów (do tego książki, jeśli będą potrzebne). Masz stały dostęp do bardziej doświadczonych członków zespołu zapewniającego wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów, jak również dostęp do bazy danych klientów i opcję wyboru interesujących Cię godzin pracy zależnie od Twoich możliwości.

Na początku dostajesz od nas niewielką liczbę godzin, tak aby Cię zbytnio nie obciążać nowymi obowiązkami. Jeśli wszystko idzie dobrze, twój plan zajęć stopniowo rośnie. Chronimy ludzi, którzy dla nas pracują, a nie cyfry, więc jeśli masz jakieś problemy podczas pracy ze studentami, daj nam znać tak szybko jak to możliwe. Silnie wspieramy „lifetime employment”, więc dzielenie się z nami trudnościami czy błędami, nie zwiększa ryzyka utraty pracy i innych tego typu rzeczy. Zapewniamy Ci wsparcie, poradę i trening jeśli tylko masz taką potrzebę.

Przed Twoim pierwszym spotkaniem ze studentem, zapewnimy Ci „welcome training”. Każda część treningu będzie skupiać się na know how opartej na zasadach autorskiej metody English Mastering for Individuals. Po pierwszych zajęciach online zarówno Ty jak i studenci zostaniecie poproszeni o informację zwrotną, o tym jak poszło.

Zanim zaczniemy współpracę, prosimy o wypełnienie tego formularza.

https://drive.google.com/open?id=1HOjLpcqYgNJZcuhrBD3sjnOVpp0PgSNNFCNS_GfM41E

Skontaktujemy się ze wszystkimi zgłaszającymi, niezależnie od tego, czy przechodzą do dalszej części rekrutacji, czy nie. Daj nam trochę czasu na przeczytanie i analizę Twojej aplikacji.

Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce

Emilia lingoninja.pl