Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię pracownika obsługi - pomoc wychowawcy w przedszkolu
Zatrudnimy panią na stanowisko - pracownik obsługi-pomoc wychowawcy w przedszkolu. Wymagania: wykształcenie min średnie. Zakres obowiązków: utrzymanie w czystości powierzonych pomieszczeń, pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, angażowanie się w przygotowywanie pomocy i dekoracji, pomoc dzieciom tego wymagających. CV można składać na maila.

Franczyza - zarabiaj na własnych warunkach - biznes dla nauczyciela!

Dodaj takie ogłoszenie!
Najpierw kilka słów o GO4Robot! Jesteśmy firmą z sektora edukacyjnego, zajmującą się prowadzeniem zajęć dodatkowych dla najmłodszych z robotyki i programowania na zestawach edukacyjnych LEGO. W ciągu czterech lat swojej działalności podbiliśmy niemal cały Poznań i okolice. W naszej Akademii na co dzień uczy się ponad 1500 dzieci, w 100 różnych placówkach, co jest dowodem na sprawdzony i rentowny model biznesowy. Dołącz do naszego systemu franczyzowego i otwórz własną akademię robotyki w swoim mieście! Z kim chcemy współpracować: Przede wszystkim z osobami związanymi z edukacją, którzy: -potrafią przekazać wiedzę, zainspirować i być autorytetem dla dzieci -lubią kontakt z ludźmi i są osobami otwartymi -chcą być niezależne (np. od dyrekcji) i samemu decydować w jaki sposób uczyć, bez zbędnej biurokracji -mają zacięcie przedsiębiorcy i chcą otworzyć własny biznes -są dobrze zorganizowani i umiejętnie zarządzają swoim czasem -posiadają prawo jazdy kat. B -mieszkają w miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców (cała Polska) Uwaga! Nie musisz mieć wiedzy z zakresu programowania i robotyki, wszystkiego Cię nauczymy. Z nami to będzie dziecinnie proste! :) Jak wygląda model współpracy: Jednorazowa opłata startowa i stała opłata licencyjna za program edukacyjny dają pełną przejrzystość i możliwość zaplanowania zysków! Co dostajesz w zamian: Bezpieczeństwo - Nie jesteś sam, działając z nami masz sprawdzony oraz dochodowy pomysł na biznes. Szkolenia - Zapewniamy Tobie pakiet niezbędnej wiedzy. W praktyczny sposób pokażemy Tobie, jak skutecznie prowadzić swoją Akademię Robotyki. Nasze 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, pozwoli Ci uniknąć błędów. Partnerstwo - w biznesie ważne dla nas są relacje. Z tego powodu, będzie czuwał nad Tobą doświadczony koordynator franczyz, który pomoże Ci w każdej sytuacji. Wsparcie na starcie - mamy sprawdzony model otrzymania dotacji z urzędu, który pozwoli Ci zrefundować koszty otwarcia swojej placówki. Autorski program edukacyjny - który jest kluczem do naszego sukcesu. Pozwala na długofalową współpracę z dziećmi. Masz dosyć obecnej sytuacji w edukacji? Dołącz do nas i bądź niezależny. Kliknij w link po więcej informacji i wypełnij formularz kontaktowy: http://franczyza.go4robot.pl