POMPKA WODY PIŁA BUDOWLANA DO PUSTAKÓW CEGŁY SILKI TECH-WIERT 

230 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania09/04/2020

POMPA WODY DO PRZECINAREK STOLIKOWYCH, WYDAJNOŚĆ 800 LITRÓW

Profesjonalna pompa przeznaczona do tłoczenia wody w małych i średnich piłach stolikowych. Podaje wodę na tarczę diamentową podczas cięcia silki, porothermu, bloczków betonowych, kostki brukowej, ceramiki, klinkieru, i.t.p. Typowa, oryginalna pompa do takich przecinarek jak; TECH-WIERT, KUPSCH, NORTON CLIPPER, CEDIMA, DR. SCHULZE, LISSMAC, WEBER, STEINDLER, HILTI, TYROLIT, RIDGID, TUSCH, SIGMA, KRUGER, STIHL, HUSQVARNA i wiele innych. Zamieszczone na aukcji zdjęcia są naszego autorstwa i pokazują konkretnie sprzedawaną pompę.

UWAGA: Pompy w zależności od produkowanej partii posiadają sitka w kolorze białym lub czarnym. Kolor sitka wysyłamy zawsze losowo.

DANE TECHNICZNE:

  • Symbol: TW-15
  • Moc: 50 W
  • Napięcie: 220 V - 240 V
  • Max. wydajność: 800 l/h
  • Max. wysokość tłoczenia: 1,5 m
  • Długość przewodu elektrycznego: 2,0 m
  • Wymiary: 10 x 10 x 7 cm

Na innych naszych aukcjach wystawiamy mocniejsze pompy do większych maszyn.

TECH-WIERT

ul. Kleczkowska 50

50-227 Wrocław

tel. 71 780 10 91 lub 665 151 150

e-mail: biuro@tech-wiert.pl

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Brodnica
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
KOMPLET 40 KLUCZY TORX CRV, ZESTAW NARZĘDZIOWY ONEX z Brodnica, zobacz zdjęcie
KOMPLET 40 KLUCZY TORX CRV, ZESTAW NARZĘDZIOWY ONEX
49 zł
Zestaw 40 elementów kluczy typu Hex,Torx, Spline. Zestaw wyposażony również w dwie przejśiówki typu ½’’ i 3/8’’ do grzechotki. Poręczna walizka jest łatwym sposobem na przenoszenie ich. Bity wykonane z wysokiej jakości litego materiału. Dzięki temu są niezwykle wytrzymałe i trwałe. Klucze odporne na wszelkie działania mechaniczne. Różnorodność pod względem typów i długości czyni nasz zestaw bardzi ...