Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Piła spalinowa firmy OLEO-MAC model GS 350C

749 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Firma Lasobud - Autoryzowany sklep oraz serwis zaprasza do skorzystania z oferty na:

Piła spalinowa firmy Oleo-Mac model GS 350 C
Zaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o małych średnicach oraz przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze, dzięki kilku nowoczesnym rozwiązaniom technicznym łatwa w rozruchu, pracy oraz w czynnościach konserwacyjnych.
Przedstawiona w formie graficznej kolejność wykonywanych czynności niezbędnych do prawidłowego rozruchu umożliwia szybkie i bezpieczne uruchomienie urządzenia również mało doświadczonym użytkownikom.
Pompka rozruchowa "Primer" znajduje się w dobrze widocznym miejscu na osłonie silnika: ułatwia rozruch na zimno po każdorazowym uzupełnieniu paliwa lub długim okresie nieużytkowania.
Wyłącznik zapłonu oraz ssanie umieszczone są na jednej dźwigni wielofunkcyjnej: jest to gwarancja praktyczności i łatwej obsługi.
Przezroczyste zbiorniki: umożliwiają natychmiastową kontrolę wzrokową poziomu oleju i mieszanki.
System antywibracyjny składający się z 3 amortyzatorów sprężynowych i 3 gumowych: zapewnia ochronę użytkownika przed drganiami, zwiększając tym samym komfort użytkowania.
Nowy kształt uchwytu mechanicznego zapłonu: zwiększa komfort w fazie zapłonu urządzenia.
Pokrywa filtra wbudowana w pokrywę silnika: umożliwia kontrolę wzrokową i konserwację - wystarczy w tym celu wykręcić 3 śruby mocujące.
Filtr powietrza z gąbki: upraszcza i skraca czyszczenia filtra, zapewniając dużą autonomię pracy.
Wspornik gaźnika z 4 amortyzatorami: gwarantuje stabilność zapłonu we wszystkich warunkach pracy oraz dłuższą żywotność gaźnika.

Dane techniczne:
Pojemność silnika - 38,9 cm3
Moc silnika - 2,2 KM - 1,6 kW
Moc użyteczna urządzenia - 2,0 KM - 1,5 kW
Łańcuch (podziałka x szerokość) - 3,8"x0.50"
Pojemność zbiornika oleju / paliwa - 0,26l / 0,36l
Długość prowadnicy - 35 cm / 14"
Pompa olejowa - automatyczna
Waga - 4,4 kg

Gwarancja - 3 lata przy zakupie konsumenckim i 1 rok w pozostałych przypadkach - konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesięcy (w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

Pamiętaj jest to CENA KATALOGOWA (cena sugerowana) - zadzwoń, napisz, negocjuj.

Kupując u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność że na urządzenia, które są oferowane w sprzedaży masz zagwarantowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z długotrwałym dostępem do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Pamiętaj o sprawdzeniu czy w kartach gwarancjach lub informacyjnych masz wypisane punkty serwisowe.

Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym.
Możliwość dokonania płatności kartami.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Tabelna 80, Sosnowiec, Polska