Microsoft Surface 3 Type Cover -klawiatura  

120 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/08/2018
MAGNETYCZNA KLAWIATURA TYPE COVER DO SURFACE 3 - kompatybilność z Surface 3 (dziala z SURFACE Pro ale jest krótsza o ok.2 cm.) - magnetyczny interfejs - klawisze mechaniczne (ruchome) - podświetlenie klawiatury - rozmieszczenie klawiatury QWERTY kolory takie jak na zdjęciach Klawiatura Microsoft Surface Touch Cover 3 Model No 1654 to tradycyjna klawiatura z ruchomymi klawiszami. Za jej pomocą możesz przekształcić swój tablet w laptopa. Pisze się tak samo jak przy użyciu klasycznej klawiatury. Klawiaturę Type Cover do urządzenia Surface 3 możesz złożyć zupełnie jak okładkę magazynu i używać Surface 3 w roli tabletu. Po złożeniu klawiatury Type Cover klawisze są wyłączane, aby zapobiec przypadkowemu wpisywaniu tekstu. Gdy zamykasz klawiaturę Type Cover do urządzenia Surface 3, ekran jest wyłączany i dodatkowo zyskuje ochronę przed uderzeniami i zarysowaniami. Produkt fabrycznie nowy . Layout brytyjski QWERTY modele A7Z-00015, A7Z-00014.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa, Polska