Materiały do nauki francuskiego 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/12/2018
  • Lokalizacja

Szanowni Państwo!

Pragnę odstąpić materiały do nauki francuskiego...Są to kasety i płyty...Jestem magistrem romanistyki i pragnę za drobną opłatą odstąpić te materiały.


Stanisław Prokopczyk


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Ursynów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
SPRZEDAM nieużywany SOUNDTRACK STAR WARS - Przebudzenie Mocy z Ursynów, zobacz zdjęcie
SPRZEDAM nieużywany SOUNDTRACK STAR WARS - Przebudzenie Mocy
15 zł
Sprzedam nowy, zafoliowany, oryginalny soundtrack z filmu STAR WARS - Przebudzenie Mocy. Odbiór nie tylko na Ursynowie
Kasety VHS  z Ursynów, zobacz zdjęcie
Kasety VHS
4 zł
Sprzedam kasety VHS różne. Kasety są praktycznie nieużywane. Zostały jeden raz nagrane i mało odtwarzane. Traktuje je jako nośnik do nagrań, a to co jest na nich nagrane nie jest przedmiotem sprzedaży, lecz znajduje się tam przez przypadek. Cena: 4 zł za E 180 5 zł za E 240Gorąco polecam i zapraszam do zakupu. Jedyna taka okazja. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy bądź t ...
JAPOŃSKA płyta winylowa Kiss - Rock And Roll Over. Rok produkcji 1976! z Ursynów, zobacz zdjęcie
JAPOŃSKA płyta winylowa Kiss - Rock And Roll Over. Rok produkcji 1976!
140 zł
Płyta winylowa Kiss - Rock And Roll Over. Wyprodukowana w Japonii. Rok produkcji 1976. W bardzo dobrym (EX) stanie! Ostatnio umyta.Płyty wyprodukowane w Japonii zawsze się wyróżniały najlepszym brzmieniem nie mówjąc o tym że nowoczesne płyty ogólnie są gorszej jakośći niż produkowane wtedy. Oglądaj inne moje ogłoszenia.