Muzyczny Domek 

26 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/11/2019
  • Lokalizacja

Śpiewanki Pokazywanki` to płyta z krótkimi piosenkami do słuchania, śpiewania, nauki i zabawy. Przeznaczona do wspólnej zabawy dla dzieci i rodziców oraz jako materiał pomocniczy na zajęciach muzyczno-ruchowych w przedszkolu. Na płycie znaleźć można 24 piosenki o tematyce bliskiej dziecku, zachęcające do wspólnego ruchu, tańca, śpiewania i gry na dziecięcych instrumentach perkusyjnych. W dołączonej książeczce zamieszczone są teksty piosenek i krótkie opisy propozycji zabawy z dzieckiem. (Muzyczny Domek)

Monika(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mokotów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Chopin, Paderewski, Szymanowski z Mokotów, zobacz zdjęcie
Chopin, Paderewski, Szymanowski
25 zł
CD z muzyką Chopina, Paderewskiego, Szymanowskiego. Wyd. DUX (nr 0146). Długość całkowita: 68:47 minut. Nowe, zafoliowane. Fryderyk Chopin Rondo a la Krakowiak F-dur op. 14 1. Rondo a la Krakowiak op. 14 [16:43] Ignacy Jan Paderewski Fantazja polska op. 19 2. Fantaisie polonaise sur des themes originaux pour piano et orchestre op. 19 [25:51] Karol Szymanowski IV Symfonia koncertująca na fortepia ...
Gwiazdy polskiej muzyki 6 części  z Mokotów, zobacz zdjęcie
Gwiazdy polskiej muzyki 6 części
60 zł
"ogłoszenie widoczne = aktualne" Gwiazdy polskiej muzyki z lat 80 na płytach CD części 1 do 6. Cena 60 zł za całość. Płyty i książeczki bez uszkodzeń stan bardzo dobry. "zobacz inne moje oferty"