składanka Małego Dewianta 2020 

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania09/06/2020
  • Lokalizacja
Wybrane utwory nagrane od 2017 roku do 2020. Starałem się wybrać moje ulubione. 25 utworów na jednej płycie DVD w mp3. Mały Dewiant to artysta, który lubi eksperymenty. Moja muzyka to łączenie gatunków, humor i odważne kreacje. Zaczynałem od techno, później był hiphop i wybrałem kolejną ścieżkę. Uważam się za artystę trap. Tworzę, ponieważ chcę wyrażać siebie. To muzyka niszowa. Nie interesują mnie występy, chyba że freestyle. Zmierzam w kierunku innowacyjnych utworów. Chcę stworzyć coś zupełnie innego. Każda sprzedana płyta ma dla mnie wielkie znaczenie. Jeśli chcesz mnie wesprzeć i mieć ciekawą pamiątkę – kup płytę. Moje utwory są wyjątkowe. Możesz ich nie rozumieć, ale mają w sobie coś niesamowitego. Chcę być zapamiętany jako wyjątkowy, awangardowy artysta. Pozdrawiam wszystkich fanów!
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Piastowska 3, 22-100 Chełm