Czesława Kraśnianin "Podróż Marzeń" 2020 

60 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/01/2020
  • Lokalizacja
Muzyka w klimatach religijnych i R&B. Czesława pisze piękne teksty i ćwiczy głos. Całość przygotowana przez Łukasza Grodzkiego. Mały Dewiant to producent muzyczny i artysta. Poznał Czesławę przez internet. Jest ona pierwszym artystą spod szyldu Grodzki Studio (chełmskie wydawnictwo i agencja reklamowa). 3 utwory demo dostępne na Youtube. Całość to 15 utworów. Zbieramy opinie!
" Podróż Marzeń"- moja pierwsza płyta, pierwszy album muzyczny. Zanim wydałam z pomocą Łukasza Grodzkiego ten album, życie szlifowało mnie jak diament, przygotowując do nadejścia tej chwili. Gdy uznałam, że jestem już gotowa- postanowiłam podzielić się z Wami moimi myślami i odczuciami Kochani odbiorcy, słuchacze i fani. Mam nadzieję, że słuchając moich piosenek znajdziecie w nich jakąś myśl przewodnią, jakieś wskazówki i słowa, które zapadną Wam w pamięć. A może komuś pod ich wpływem przypomni się Jego jakaś własna historia czy epizod z życia.
trenowałam przez jakiś czas i ćwiczyłam swój głos, zanim wydałam moją pierwszą płytę i pracuję nad głosem, trenując go nadal po to by mój kolejny album muzyczny był jeszcze piękniejszy i lepszy. Życzę Wszystkim odbiorcom, słuchaczom oraz Wszystkim, także i tym przyszłym fanom miłego słuchania i odbioru moich piosenek. Pragnę by moja muzyka trafiła w Wasze serca. Czesława Kraśnianin.
Czesława planuje kolejny album. Wspieraj Grodzki Studio i pomóż Czesławie wypromować swoje utwory... Dołącz do społeczności Grodzki Studio! Obserwuj Małego Dewianta w internecie...
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Piastowska 3, 22-100 Chełm