Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Cn Netcom gn 6110

180 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Cn Netcom gn 6110 sluchawki BT super
sluchawka
ladowarka stolowa z mozliwoscia podlaczenia stacionarnego telefonu
karton
papiery i instrukcje
Czy nie byłoby super, jeśli można użyć słuchawki Bluetooth zarówno telefonu komórkowego i telefonu stacjonarnego? Cóż, jeśli masz nowy zestaw słuchawkowy od 6110 GN Netcom, jest to możliwe.
Podczas projektowania słuchawek sama w sobie nie jest nowy (jest na podstawie projektu opracowanego wspólnie przez GN Netcom i Motorola jakiś czas temu), nowej bazy, że pochodzi z nowego. Baza służy podwójne cła stacji ładującej i interfejs do zwykłego telefonu analogowego. Zamiast podłączania bazy do linii telefonicznej, gniazdka, wystarczy podłączyć go do gniazda w telefonie, gdzie słuchawki, dołączyć do bazy telefonu, a następnie podłączyć słuchawki do 6110 bazy. Diody LED na stacji bazowej pokazuje, jak bardzo bateria zestaw słuchawkowy, too.
Chociaż ten system został zaprojektowany dla użytkowników biznesowych, to działa na regularne telefony analogowe, takie jak te znajdujące się w domu lub biurze. W moim przypadku użyłem go z moim faksu (co dzieje się na linii VoIP Vonage), ale można go używać na każdym normalnego telefonu, który ma przewód łączący słuchawki do bazy telefonu. Możesz odebrać telefonu stacjonarnego normalnie, przez podniesienie słuchawki. Ale w tym momencie masz do wyboru od naciśnięcia przycisku na 6110 bazy i po dźwięku przeniesione do zestawu słuchawkowego. Pretty cool.
Jeśli naprawdę chcesz zaimponować znajomym, możesz zdecydować się na zestaw akcesoriów, które podłącza się do bazy dodatkowego wejścia. To małe urządzenie działa z większością telefonów biurka i rzeczywiście podnieść słuchawkę wystarczy wyłączyć z podstawy telefon, aby odebrać połączenie bez konieczności zrobić to sam. System ten pozwala po prostu naciśnij przycisk odpowiedzi na zestawie słuchawkowym, aby odebrać swój numer stacjonarny. Nacisnąć przycisk, wyciągów odbiornika audio zostanie przeniesiona do Ciebie bezprzewodowo. Widziałem go w akcji na targach CES w Las Vegas w tym roku. To działa. Nie testowałem system podnośnik do tego przeglądu, choć, ale widziałem to praca na własne oczy.
Istnieje kilka ustawień dostępne w 6110 bazy, które pozwalają ustawić go do pracy najlepiej niezależnie od rodzaju systemu telefonicznego masz, jest to linia domu lub jakiegoś cyfrowego PBX biura. Istnieje również korekty balansu, tak aby można było zapewnić, że rozmowy będą miały taki sam poziom głośności niezależnie od tego czy pochodzą one z telefonu stacjonarnego lub telefonu komórkowego.
To, oczywiście, jest wielki, ale liczy się tylko wtedy, gdy zestaw słuchawkowy sam jest dobry. Na szczęście, jest to dobry zestaw słuchawkowy. W rzeczywistości, to ma bardzo wiele wspólnego z niedawno recenzja i Highly Recommended HS810 zestaw słuchawkowy firmy Motorola. Oni mają ten sam zaczep na ucho, składany wysięgnik mikrofonu, a nawet tych samych Motorola kompatybilny port ładowarki (taki sam jak V600 wykorzystuje). Jakość dźwięku zarówno głośnik słuchawki i mikrofon są również bardzo dobre. 6110 jest tak samo odporny na szum wiatru jak HS810 jest, a dźwięk słychać w słuchawkach się może być nawet dotknąć pełniejszego brzmienia w 6110. Znaczy to, że zestaw słuchawkowy jest bardzo miłe. Projekt może nie być najlepiej wykonanych na rynku, ale jest bardzo funkcjonalny.