Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

TCM 550 B Modem Kablowy EuroDOCSIS 2.0 Ariss

90 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Modem TCM 550 A/B (Touchstone® Cable Modem) jest modemem kablowym dającym możliwość świadczenia usługi szybkiej transmisji danych w sieciach HFC. Oparty na najnowszej generacji chipset pozwala uzyskać wydajność większą o 70% od dotychczasowej co polepsza zarządzanie, obniża obciążenie CPU i zwiększa przepływność dwukierunkową.

Modem posiada również dodatkowe, bardzo pożyteczne funkcjonalności: bridging pomiędzy portami USB i Ethernet, szybkie dostrajanie i zaawansowaną diagnostykę. Bridging pomiędzy USB i Ethernet pozwala na podłączenie do modemu jednocześnie dwóch komputerów.

Modemy TCM z serii 550 mogą pracować w pozycji pionowej lub poziomej, z możliwością przymocowania ich do „ściany”, co ułatwia instalację u abonenta. Łatwo dostępny wyłącznik StandBy umożliwia w prosty sposób blokadę komunikacji stacji roboczej klienta z Internetem. Wbudowana w modem kablowy diagnostyczna strona Ww oraz zestaw zewnętrznych diod LED (Power, On-line, Cable, USB, Ethernet) usprawnia proces instalacji urządzenia u abonenta.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz, Polska