Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zostań Dystrybutorem/Konsultantką Fenix Jewellery&Cosmetics z Krakow, zobacz zdjęcie
Zostań Dystrybutorem/Konsultantką Fenix Jewellery&Cosmetics
Dołącz do nas, kupuj taniej i zarabiaj na sprzedaży biżuterii srebrnej, kosmetyków i zapachów z katalogu.NOWA Firma, nowe możliwości. Sprawdź!Możesz kupować dla siebie z rabatem;Możesz sprzedawać i zarabiać na marży;Możesz budować Zespół Sprzedażowy i stworzyć Grupę - w tym wypadku możesz zarobić znacznie większe pieniądze!Więcej informacji znajdziesz na www.fenix-jewellery.pl

Pracuj w branży komsmetycznej, rozwijaj się i zarabiaj w MLM

Dodaj takie ogłoszenie!
Wiesz na czym polega MLM i szukasz firmy z którą chcesz nawiązać współpracę, ale nie wiesz której firmie zaufać?
Szukasz osób, które skutecznie się rozwijają w świecie MLM i chcesz do nich dołączyć?
A może dopiero szukasz informacji na czym polega praca w MLM i jak tu da się zarabiać?

Zapraszam Cię do dołączenia do mojej grupy działającej w Oriflame. Jesteśmy zespołem osób, które chcą czegoś więcej, chcą rozwijać swoje umiejętności, stać się niezależnymi i sięgać po więcej.

Oriflame umożliwia korzystanie nam z wielu narzędzi, które pozwalają spełniać nasze pasje. Jest to stabilna firma o dużym potencjale której zaufało mnóstwo osób. Przejrzyste zasady rozwoju i planu marketingowego pozwalają na to że każda osoba ma szanse na swój osobisty rozwój i osiąganie sukcesów.

Nasz zespół działa stacjonarnie i online. Organizujemy szkolenia produktowe, sprzedażowe i biznesowe, podczas których można dowiedzieć się jak sprawnie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać kolejne szczeble planu marketingowego. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, zdobywasz je z czasem podczas współpracy z nami.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam Cię na spotkanie w naszym biurze w Krakowie na którym krok po kroku dowiesz się jak zarabiać razem z Oriflame.

Skontaktuj się ze mną mailowo aby wybrać dogodny termin spotkania.Praca z Oriflame może okazać się Twoją droga do sukcesu, jeśli tylko sobie na to pozwolisz.