Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Business Partner #BCF

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/05/2019
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowy Inne

Uważasz, że Twoja praca nie daje Ci satysfakcji pod względem finansowym i osobistym? Masz jej dość? Masz po dziurki w nosie swojego szefa lub kierownika, który stoi Ci nad głową i mówi co masz robić? A może masz już pracę i chcesz dorobić?


Budujemy ogromny, ponadbranżowy projekt w oparciu o nowe technologie, który otrzymał wyróżnienie w europejskim konkursie „Gepardy Biznesu 2018”.


Nasza firma wdraża genialne, globalne aplikacje na rynek, takie jak np., Booking, który robi setki tysięcy rezerwacji dziennie, pomimo iż nie posiada ani jednego hotelu! Albo Pyszne.pl , które nie ma ani jednej restauracji, a tysiące klientów.


W tych aplikacjach nic nie sprzedajesz jak w wyżej wymienionych, żadnych produktów, ani usług. Aplikacje trafiają w niszę rynkową i są pracą przyszłości. Dołącz do nas, zmień swoje życie na takie, jak Tobie pasuje i zadbaj o swoją przyszłość.

W związku z powyższym poszukujemy i nawiążemy współpracę na terenie województwa kujawsko - pomorskiego z ambitnymi i chętnymi do pracy osobami. Dlatego koniecznie napisz:

· Na jakim etapie kariery/rozwoju jesteś w chwili obecnej?

· Dlaczego powinniśmy na ciebie postawić?

· Co w pierwszej kolejności chciałbyś uzyskać a jakich problemów się pozbyć?

· Zaskocz nas, my zaskoczymy Ciebie. Być może dołączysz do najlepszych?

Zostań częścią naszego zespołu. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od 16 lat gwarancją najwyższej jakości .


Popularne