Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Apartament na sprzedaż! 2 pok. z garażem, 50m2 w Angel River - ul. Walońska z Wrocław, zobacz zdjęcie
Apartament na sprzedaż! 2 pok. z garażem, 50m2 w Angel River - ul. Walońska
625 000 zł
Nowoczesny apartament na sprzedaż,Dwupokojowe mieszkanie, 50m2 z garażem i komórką lokatorską - ul. Walońska / Centrum / Angel RiverLOKALIZACJA:Ul. Walońska, Krzyki, Wrocław1 km do wrocławskiego Rynku. W pobliżu sklepy, galerie handlowe, dworzec PKP, przystanki autobusowe i tramwajowe, uczelnie wyższe, tereny spacerowe nad Odrą i Oławką.BUDYNEK:Nowoczesny apartamentowiec będący owocem współpracy d ...
Nowoczesny dom jednorodzinny w Mędłowie! z Wrocław, zobacz zdjęcie
Nowoczesny dom jednorodzinny w Mędłowie!
839 000 zł
Na sprzedażnowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem w miejscowości Mędłów!LOKALIZACJA:Dojazd do granicy Wrocławia zajmuje maksymalnie 10 minut samochodem, natomiast do centrum Wrocławia dojazd zajmuje nie więcej aniżeli 30 minut.Położenie domu zapewnia również dobrą komunikację z Autostradą A4, Bielanami Wrocławskimi, jak również w niedalekiej przyszłości Wschodnią Obwod ...
Mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż - Kiełczówek z Wrocław, zobacz zdjęcie
Mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż - Kiełczówek
315 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż w Kiełczówku !LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w Kiełczówku, a więc około 4 km od granic Wrocławia. Jest to niewielka wieś dobrze skomunikowana z centrum miasta Wrocław. W pobliżu Kiełczówka znajduje się ponadto Wschodnia Obwodnica Wrocławia prowadząca do południowej części Wrocławia i Autostradowa Obwodnica Wrocławia w kierunku Bielan Wrocławskich(A8). MIESZKANIE:Mieszk ...
2-pokojowy apartament na Rynku - ul. Więzienna z Wrocław, zobacz zdjęcie
2-pokojowy apartament na Rynku - ul. Więzienna
690 000 zł
Do sprzedania od zaraz,2-pokojowy apartament zaraz przy głównym gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego - ul. Więzienna.LOKALIZACJA:Odrestaurowana kamienica znajduje się przy ul. Więziennej 19 zaraz przy Uniwersytecie Wrocławskim - wydział Prawa Administracji i Ekonomii. Do płyty Rynku 2 minuty spacerem. Do galerii Dominikańskiej 10 minut. W pobliżu pełna infrastruktura oraz przystanki komunikacji miejs ...
Rajskie miejsce z potencjałem na turystykę w otoczeniu stawów Milickich z Wrocław, zobacz zdjęcie
Rajskie miejsce z potencjałem na turystykę w otoczeniu stawów Milickich
250 000 zł
Rajskie miejsce z potencjałem na turystykę- otoczenie jezior ,lasy ,na dom weselny-urok niepowtarzalnego krajobrazu, ośrodek rehabilitacji klimat uzdrawiający dusze ciało i umysł!Posiadłość na agroturystykę, imprezy okolicznościowe , wyjazdy plenerowe , konferencje , folwark na inspirację do stworzenia miejsca pełnego radości i pasji.Nad rzeką Barycz wśród pól, łąk i lasów od wieków budowano wielk ...
Krzyki - Wapienna 22 - Rewelacyjna lokolizacja - Bez pośredników z Wrocław, zobacz zdjęcie
Krzyki - Wapienna 22 - Rewelacyjna lokolizacja - Bez pośredników
690 000 zł
KRZYKI - WAPIENNA 22Dzień dobry, Zapraszam na podróż do wnętrza mieszkania Wapienna 22 we Wrocławiu.O MIESZKANIUMieszkanie o powierzchni łącznej 90,74 m2 znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Jest rozkładowe i składa się z następujących pomieszczeń: - Przedpokój z drzwiami wejściowymi oraz korytarz = 20,04 m2- Pomieszczenie gospodarcze = 3,92 m2- Łazienka = 4,28 m2- Kuchnia &#61 ...
BONIFIKATA. 3-pokojowe inwestycyjne. Okazja!!! z Wrocław, zobacz zdjęcie
BONIFIKATA. 3-pokojowe inwestycyjne. Okazja!!!
410 000 zł
OKAZJA. Bez kitu. Bierz i wykorzystuj! Sprzedam mieszkanie 56,58 m2 (trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój z zamykaną garderobą). Szkic z wymiarami znajdą Państwo wśród ilustracji. Zdjęć nie publikuję, albowiem lokal, wynajmowany przez dwa ostatnie lata, znajduje się aktualnie w stanie przedzawałowym (czytaj: przedremontowym), a zatem bardziej niż do zdjęciowania, nadaje się do reanimow ...
Więcej ogłoszeń

4-poziomowa willa na Krzykach z ogrodem 0,15ha 

3 700 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/09/2019
  • Na sprzedaż przezAgencja
  • Rodzaj nieruchomościDom
  • Liczba pokoi6 lub więcej pokoi
  • Liczba łazienek4 lub więcej łazienek
  • Wielkość (m2)650
  • ParkingUlica
Do sprzedania 4-poziomowa Willa z ogrodem 1,5ha na Krzykach przy Parku Południowym, z szybkim dojazdem do centrum i Bielan Wrocławskich.

LOKALIZACJA:
Cicha, spokojna i prestiżowa dzielnica Wrocławia, jedyne 15 minut od płyty głównej rynku! Od Bielan Wrocławskich oddziela nas jedynie 5-minutowa podróż samochodem lub autobusem. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane za sprawą linii autobusowych i tramwajowych, które pozwalają przemieścić się w każdy rejon Wrocławia przez całą dobę. W sąsiedztwie wiele restauracji, centrum handlowe, uczelnie wyższe, szkoła i siłowania.

WILLA:
Elegancka 90-letnia Willa składa się z 4 kondygnacji, na których znajdziemy 13 pomieszczeń o wysokości stropów nawet do 380 cm. Na każdej kondygnacji znajduje się łazienka, przy czym łazienka połączona z sypialną właściciela jest o powierzchni ponad 30 metrów. Wszystkie pokoje są umeblowane w stylu klasycznym i arystokratycznym. Grubość ścian 60cm zapełnia bardzo dobrą izolację termiczną całej nieruchomości, a stolarka drewniana, w stanie idealnym, pozwala na utrzymania świeżego powietrza w każdym pomieszczeniu.
Dodatkowym atutem jest ogród, który utrzymywany jest w stanie idealnym, i cieszyć się z tej przestrzeni można siedząc w drewnianej altance.

FINANSE:
3 900 000 PLN - cena willi
Czynsz na utrzymanie w sezonie letnim szacuje się w granicach 500 PLN miesięcznie, w okresie zimowym doliczyć trzeba koszty ogrzewania (własna kotłownia)

WIRTUALNA WIZYTA:
https://youtu.be/O8uBXqXD1Lw

Kredyt hipoteczny z Nowodworski Estates

W NE posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z 25 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością oprowadzę Cię po nieruchomości.

Oleksandr Berezovskyi
+48 575 610 123
o.berezovskyi @ nowodworskiestates.pl
For sale 4-level Villa with a garden of 1.5 ha in Krzyki at the South Park, with fast access to the center and Bielany Wrocławskie.

LOCATION:
A quiet, peaceful and prestigious district of Wroclaw, only 15 minutes from the main market! From Bielany Wrocławskie, only a 5-minute journey by car or bus separates us. The place is very well communicated thanks to bus and tram lines, which allow you to travel to any area of ​​Wroclaw around the clock. In the neighborhood many restaurants, shopping center, colleges, school and gymnasiums.

VILLA: Elegant 90-year-old Villa consists of 4 storeys, on which we can find 13 rooms with ceiling heights of up to 380 cm. On each floor there is a bathroom, while the bathroom connected to the owner's bedroom is over 30 meters. All rooms are furnished in a classic and aristocratic style. The wall thickness of 60 cm fills very good thermal insulation of the whole property, and the wooden joinery, in perfect condition, allows you to maintain fresh air in every room.
An additional advantage is the garden, which is kept in a perfect condition, and you can enjoy this space while sitting in a wooden gazebo.

FINANCES:
PLN 3,700,000 - the price of the villa
Rent for maintenance in the summer season is estimated at PLN 500 per month, in winter you need to pay the heating costs (own boiler room)

VIRTUAL VISIT:
https://youtu.be/O8uBXqXD1Lw

Mortgage loan from Nowodworski Estates

In NE we have our own Real Estate Financing Department. We work with the 25 lar