Dom w Pławnej Górnej k / Lwówka Śląskiego 

420 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/07/2020
  • Na sprzedaż przezAgencja
  • Rodzaj nieruchomościDom
  • Liczba pokoi5 pokoi
  • Wielkość (m2)250
Oferujemy dom w Pławnej Górnej k/Lwówka Śląskiego, posadowiony na działce o powierzchni 0,19 ha. Nieruchomość położona nieopodal Parku Krajobrazowego Dolny Bobru, w malowniczej i cichej okolicy. Dom składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch piętrach, kuchni, łazienki oraz garażu umiejscowionego w bryle budynku. Powierzchnia całkowita to 250 m2, natomiast użytkowa 160 m2. Ogrzewanie w budynku centralne węglowe, na posesji znajduje się studnia. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej. Miejscowość Pławna Górna leży w pobliżu Lwówka Śląskiego oraz Gryfowa, posada także dobry dojazd do Jeleniej Góry oraz Świeradowa Zdroju. Zapraszamy na prezentację! Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Numer oferty w biurze: 33432/3877/ODS
Lokalizacja: Dolnośląskie, Lwówecki, Lubomierz

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Pławna Górna, Lubomierz, lwówecki
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Połowa domu w malowniczym Lubomierzu z Lubomierz, zobacz zdjęcie
Połowa domu w malowniczym Lubomierzu
99 000 zł
Przedstawiamy ofertę sprzedaży połowy domu wolno stojącego w malowniczym małym miasteczku.Pierwsze piętro domu stanowią 3 pokoje, kuchnia, łazienka a także malowniczy balkon.Ogrzewanie centralne, piec na opał stały w piwnicy.Ogród z przodu budynku w formie trawnika pozwala na wykonanie nasadzeń według własnego pomysłu. Dom znajduje się na wzniesieniu, w oddaleniu od drogi głównej, w otoczeniu ziel ...