Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdroju! 

4 500 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania04/04/2017
  • Na sprzedaż przezAgencja
  • Rodzaj nieruchomościDom
  • Liczba pokoi6 lub więcej pokoi
  • Wielkość (m2)1700
Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdroju!


Duszniki-Zdrój - Dawna szlifiernia kryształów, ciekawy obiekt na działce 4350 m2

Duszniki-Zdrój - miejscowość uzdrowiskowa w Kotlinie Kłodzkiej, znana oprócz działalności wypoczynkowej i leczniczej także z odbywającego się tu corocznie festiwalu chopinowskiego, oraz z infrastruktury sportowo-rekreacyjnej - na Jamrozowej Polanie znajduje się Centrum Polskiego Biathlonu, a największa i najbardziej znana w tej części Sudetów Stacja Narciarska Zieleniec jest administracyjną dzielnicą Dusznik.

Oferujemy zespół poniemieckich budynków poprodukcyjnych, stanowiących dawną szlifiernię kryształów.

W skład obiektu wchodzi piękny 3-kondygnacyjny budynek biurowy o ciekawej architekturze i powierzchni użytkowej ok. 600 m2, mogący spełniać funkcję biurową, usługową lub mieszkalną oraz budynki poprodukcyjne o łącznej powierzchni ponad 1100 m2, w tym dwukondygnacyjna hala produkcyjna o dużych oknach z możliwością adaptacji poddasza, mogąca zostać zaadaptowana np. na cele szkoleniowe, rekreacyjne lub podzielona na mniejsze pomieszczenia, hala magazynowo - produkcyjna oraz niewielki budynek gospodarczy.
Biurowiec i część hal posiadają podpiwniczenie.
Całość zlokalizowana na działce o powierzchni 4350 m2.
Substancja budowlana budynków jest w stanie zadowalającym, dachy były remontowane odpowiednio:
biurowca w 1999 r, część hal w 1997 i w 2005 r.
Do wymiany instalacje, stolarka i większość tynków.

Obiekt jest położony przy międzynarodowej drodze tranzytowej E67 Wrocław-Praga (CZ)
czyli szosie nr 8 z Kłodzka do Kudowy Zdrój, a jednocześnie tylko 300 m od Dusznickiego Rynku.
Cofnięty ok. 30 m od przelotowej ulicy, częściowo osłonięty drzewami, położony na łagodnej pochyłości wznoszącej się ku nowym domom 1-rodz., przed budynkami przystanek autobusowy i postój taksówek, po przeciwnej stronie ulicy za skrzyżowaniem stacja benzynowa.

12 km do Zieleńca - można by np. dowozić swoich gości na narty własnym skibusem.

Doskonałe położenie oraz atrakcyjność architektoniczna obiektu podsuwa szeroki wachlarz pomysłów na jego wykorzystanie: można tu stworzyć zakład leczniczy, hotel, apartamenty, ośrodek konferencyjny czy siedzibę firmy o dowolnym profilu.

CENA 1 mln Euro - ok. 4,5 mln. zł
W sprawie bliższych szczegółów proszę o kontakt.

Oferta na wyłączność.
Ofertę prowadzi Paweł Biedrawa, licencja zawodowa nr 7471, tel. 601 66 98 65

Więcej ofert na www.biedrawa.com.pl

Przedstawiane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zapoznania się z nieruchomością i zachętą do jej obejrzenia. Dane w ofercie mają charakter informacyjny; niektóre informacje pochodzą od osób trzecich i mogą zawierać drobne nieścisłości z przyczyn niezależnych od oferującego pośrednika.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Duszniki-Zdrój, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
\"Cały Świat u Twoich stóp\" z Duszniki Zdrój, zobacz zdjęcie
\"Cały Świat u Twoich stóp\"
949 000 zł
Przepiękne widoki z Twojego tarasu, salonu, jadalni, kuchni, a nawet łóżka.Jeśli chcesz spełnić swoje marzenie i zamieszkać w domu swoich marzeń, w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce to zapraszam do domu w Sudetach w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych w miejscowości DUSZNIKI-ZDRÓJ.Dom położony jest na wysokość 619 m n. p. m. na stoku o dużym nachyleniu i dużym nasłonecznieniu w otoczen ...
Kompleks hotelowy - Duszniki Zdrój z Duszniki Zdrój, zobacz zdjęcie
Kompleks hotelowy - Duszniki Zdrój
3 500 000 zł
W sprzedaży dobrze prosperujący hotel umiejscowiony w Kotlinie Kłodzkiej. Nieruchomość o standardzie 3*, z pełnym wyposażeniem hotelowo-gastronomicznym. Budynek jest podpiwniczony, składa się z trzech kondygnacji oraz strychu. Na parterze recepcja, restauracja z barem, kawiarnia, kuchnia z zapleczem, pomieszczenia gospodarcze, dwie sale konferencyjne na 130 osób oraz toalety. Na pozostałych kondyg ...