Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Na sprzedaż dochodowy Hotel Duszniki Zdrój
3 600 000 zł
Na sprzedaż dobrze prosperujący hotel w Dusznikach Zdrój o łącznej pow. 1300 m2. Hotel istnieje od 100 lat i jest zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Dusznik w samym centrum miasta. Elegancja, nowoczesność, styl i pełne wyposażenie hotelowo gastronomiczne to jedne z licznych atutów tego obiektu. Hotel wraz z klimatyzowanym zapleczem konferencyjnym składa się z trzech kondygnacji oraz strychu:Pa ...
JEDNORODZINNY dom w DUSZNIKACH z Duszniki Zdrój, zobacz zdjęcie
JEDNORODZINNY dom w DUSZNIKACH
695 000 zł
Jednorodzinny Dom w Dusznikach Zdroju w bezpośredniej odległości od SKI ARENA ZieleniecDuszniki-Zdrój miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, graniczące z Czechami. Położone w dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej, oddzielającej Góry Orlickie od Gór Bystrzyckich. W pobliżu miasta unikatowy rezerwat Torfowisko pod Zieleńcem z roślinnością typową dla tundry. Doskonały p ...
Sprzedam mieszkanie Duszniki Zdrój 53 mkw (70 mkw) parter z ogródkiem z Duszniki Zdrój, zobacz zdjęcie
Sprzedam mieszkanie Duszniki Zdrój 53 mkw (70 mkw) parter z ogródkiem
160 000 zł
Sprzedam mieszkanie w Dusznikach Zdroju. Wyśmienita lokalizacja - nieopodal centrum miasta. Mieszkanie 53 mkw. Usytuowane na parterze w 4 rodzinnej kamienicy. Spokojni i mili sąsiedzi. 2 pokoje, przedpokój, łazienka, kuchnia, ogródek przynależący do mieszkania (na długości całej nieruchomości) oraz możliwość adaptacji poddasza - nadbudówki (nieużytkowanej przez nikogo), co dałoby łącznie p ...
Budynek mieszkalno-użytkowy w Dusznikach Zdrój  z Duszniki Zdrój, zobacz zdjęcie
Budynek mieszkalno-użytkowy w Dusznikach Zdrój
950 000 zł
Oferta sprzedaży nieruchomości o charakterze usługowo-mieszkalnym - zabytkowa willa z lat trzydziestych ubiegłego wieku (ujęta w wykazie zabytków woj. dolnośląskiego) o pow. użytkowej ok. 425,57m2 oraz budynek garażowo-gospodarczym o pow. użytkowej ok. 125m2 położona w Dusznikach Zdrój nad potokiem Bystrzyca Dusznicka.....Zagospodarowana i ogrodzona działka gruntu obszaru 0,1867ha.Nieruchomość a ...
Więcej ogłoszeń

Duszniki-Zdrój, działający hotel na sprzedaż, 

4 490 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/06/2015
  • Na sprzedaż przezAgencja
  • Rodzaj nieruchomościInne
  • Liczba pokoi6 lub więcej pokoi
  • Liczba łazienek4 lub więcej łazienek
  • Wielkość (m2)1940
Duszniki-Zdrój, działający hotel na sprzedaż


Na sprzedaż obiekt wolnostojący, czterokondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem do adaptacji, o pow. użytkowej 1 940 m2. Budynek w dobrym stanie technicznym, wymaga odmalowania i odświeżenia pokoi. Hotel działa, ma zagwarantowane grupy, wysoką pozycję w portalach turystycznych jak: booking.com, eholiday.pl itd. Położony jest na działce o powierzchni 1674 m2 stanowiącej prawo własności, uzbrojonej we wszystkie sieci infrastruktury technicznej. Własna kotłownia gazowa.

Hotel nie posiada standaryzacji - obecny standard szacowany jest na 3 gwiazdki. Obiekt jest położony w samym sercu miejscowości uzdrowiskowej Duszniki Zdrój (strefa uzdrowiskowa A). Front budynku przylega do drogi łączącej Duszniki Zdrój z ośrodkiem narciarskim Zieleniec, tył graniczy z Bystrzycą Dusznicką i malowniczym stawem z wysepką. Obiekt posiada 28 pokoi hotelowych i 2 apartamenty (łącznie 67 miejsc noclegowych), restaurację, kawiarnię, bar, salę klubową, gry, plac zabaw, część rekreacyjno-rehabilitacyjną (zaplecze SPA i Wellness) oraz salę konferencyjną.
W cenie koncepcja i projekt rozbudowy poddasza na kolejną kondygnację hotelową.

Cena: 4 490 000 zł!
Zgodnie z operatem szacunkowym z końca 2016 roku wartość obiektu to 5 700 000 zł.


Obecnie hotel przechodzi modernizację systemów p.poż. oraz częściowy remont pokoi: nowe drzwi, wykładziny, malowanie, elementy wystroju, a więc zdjęcia nie oddają w pełni stanu faktycznego. Wiosną 2018 planowana jest renowacja elewacji zewnętrznej.

Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki wraz z biznesplanem oraz gotowymi planami zabudowy budynkiem na potrzeby Apartamentowego Domu Seniora. W tej opcji możliwość połączenia budynków (istniejącego i planowanego) i stworzenia większego ośrodka.

Ofertę prowadzi Paweł Biedrawa, licencja zawodowa nr 7471, tel. 601 66 98 65

Więcej ofert na www.biedrawa.com.pl

Przedstawiane na tej stronie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zapoznania się z nieruchomością i zachętą do jej obejrzenia.
Dane w ofercie mają charakter informacyjny; niektóre informacje pochodzą od osób trzecich i mogą zawierać drobne nieścisłości z przyczyn niezależnych od oferującego pośrednika.